Zefyro pyragas su irisu – geras pigus maistas

Ingridientai

Štai ko jums reikia norint pagaminti šį paprastą zefyrų pyragą:

zefyrų pyrago ingredientai, išdėstyti ant juodo stalviršio.

trupininė pluta – Aš naudoju sviestą, miltus, migdolus ir medų, kad sukurčiau savo sausainių plutą, bet jūs galite lengvai pakeisti Graham krekerių trupinius ir padaryti Graham krekerių plutą. Tiks ir iškepta pyrago arba šokoladinio sausainių trupinių pluta. Būkite kūrybingi ir pakeiskite mėgstamus sausainių trupinius.

kreminis įdaras – Naudoju plakamą grietinėlę ir zefyrų kremas įdarui. Jei norite, galite jį pakeisti šokoladine plakta grietinėle arba net Cool Whip. Jei neturite zefyrų kremo, galite ištirpinti mini zefyrus kartu su trupučiu pieno. Leiskite šiam mišiniui atvėsti, prieš supildami į plaktą grietinėlę ir saldainius.

susmulkinti saldainių batonėliai – Mūsų šeima visada naudojo šokoladu aplietus iriso batonėlius, pvz Heath angliškasis irisasšiam pyragui, bet galite naudoti bet kokius trintus saldainius, ar net šokolado drožles, jei tokių turite.

Variacijos

Yra tiek daug skirtingų būdų, kaip sumaišyti šį Marshmallow pyragą. Apsvarstykite šias parinktis:

pluta: pievagrybių, riešutų, šokoladinių sausainių trupiniai, trapios tešlos arba Graham krekerių pluta

smulkinti saldainiai: Butterfinger, Snickers, Hersheys Chocolate, Toffee, pipirmėčių saldainiai ar kiti likę šventiniai saldainiai. Šis pyragas puikiai tinka gaminti po Helovino!

Zefyro kremo pakaitalas: Puode ištirpinkite zefyrus (pilną maišelį) su ⅓ puodelio pieno. Leiskite šiam mišiniui atvėsti ir sutirštėti šaldytuve, prieš supildami į plaktą kremą ir saldainius.

Šokoladiniam pyragui: naudokite šokoladinių sausainių plutą, šokoladinę plaktą grietinėlę ir susmulkintus šokoladinius saldainius.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *