Viduržemio jūros regiono lavash įvyniojimai – sveiki sezoniniai receptai

Ingredientų pastabos

ingredientai, išdėstyti ant lentelės su tekstinių etikečių perdangomis

Lavašo įvyniojimai

Lavash įvyniojimai yra labai ploni armėnų ir Artimųjų Rytų kilmės kvietinių miltų paplotėliai. Jie yra minkšti ir lankstūs, tačiau turi šiurkščią ir šiek tiek kaimišką tekstūrą (ne glotni kaip komercinė tortilija). JAV „Lavash“ parduodamas dideliuose prekybos centruose „Trader Joes“ ir „Whole Foods“. Raskite jų šalia tortilijų, pitų, paplotėlių ir kitų įvyniojimų. Jie supakuojami keturis ar daugiau į maišelį ir kartais šaldomi.

Populiarus prekės ženklas yra Juozapo kepyklėlė. Man patinka jų Multigrain lavašas, nes jie turi tris gramus skaidulų ir tik po 100 kalorijų.

Jei nerandate lavašo įvyniojimų Libano kalnų duonoje ar kitame ploname neraugintame paplotėlyje.

Tzatziki

Kad sujungtumėte skonius, įpilkite drėgmės ir padėtumėte išlaikyti įvyniojimus uždarytus, jums reikės puodelio tzatziki.

Kad tai būtų pakankamai paprasta savaitės vakarienei, rekomenduoju nusipirkti paruoštų tzatziki, kurių galima rasti šalia humuso ir kitų šaldytuve laikomų delikatesų užtepėlių ir padažų. Tačiau, jei norite tai padaryti nuo nulio, čia yra mano Tzatziki receptas.

Jeigu nori padarykite šį receptą veganiškaipakaitalas Baba Ganoush arba skrudintą česnakinį humusą vietoj tzatziki ir atsisakykite fetos sūrio.

Daržovės

Skrudintos daržovės įdaroje yra saldžiųjų svogūnų, paprikų ir baklažanų derinys, apkeptas aliejumi, druska, džiovintu raudonėliu ir šviežiai pjaustytu česnaku.

Jei jums nepatinka viena iš šių daržovių, tiesiog pakeiskite kita mėgstamiausia. (Cukinijos, geltonieji moliūgai ir grybai būtų geros alternatyvos.) Atminkite, kad kietesnės daržovės, pvz., morkos, keps ilgiau ir turėtų būti derinamos su panašios tekstūros daržovėmis, kurios kepa tokiu pat greičiu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *