Šventinių kokteilių receptai – Beaming Baker

Šventinė paprastų, įspūdingų šventinių kokteilių receptų kolekcija, puikiai tinkanti jūsų šventinėms šventėms!

Iš arti Įrėmintas šokoladinis pipirmėčių martinis su mini cukranendriu

Šventinė nuotaika taurėje su geriausiais šventinių kokteilių receptais

Šių metų šventes pradedame anksti su šventiniu paprastų, įspūdingų šventinių kokteilių receptų rinkiniu, kuris padės jums suteikti šventinę nuotaiką!

Atsisakykite nuobodžių gėrimų ir pasiimkite keletą šiandieninių šventinių kokteilių receptų, įskaitant pipirmėčių, moliūgų prieskonių, šokolado espreso ir dar daugiau. Pasiruošę? Suplakime (ir išmaišykime) tai!

✅ Psst… pažymėti šį puslapį, nes visą sezoną pridėsiu daugiau šventinių kokteilių receptų. Patikėk manimi, nenorite praleisti to, kas ateis! 🎄🎃

Šventinių kokteilių receptai

Šventinė paprastų, įspūdingų šventinių kokteilių receptų kolekcija, puikiai tinkanti jūsų šventinėms šventėms!

Ieškote daugiau šventinių kokteilių?

Pažymėkite šį puslapį ir patikrinkite visą sezoną. Turiu jums tiek daug daugiau šventinių šventinių kokteilių! Visą sezoną pridėsiu naujų šventinių kokteilių.

Patarimas: cukraus sausainis gali būti įtrauktas arba ne. 😉

Įrankiai, kurių reikia geriausiems šventiniams kokteiliams!

Trys linkėjimai šventiniam švenčių sezonui!

Aš visada puikiai praleidžiu laiką gamindamas ir dalindamasis su jumis šiais linksmais receptais. Tikiuosi, kad jums patinka viskas, ką bandote – praneškite man toliau pateiktuose komentaruose, tada nufotografuokite ir pasidalykite ja Instagram naudodami #beamingbaker ir @beamingbaker žyma. Nekantrauju pamatyti!

Linkiu jums ir jūsų artimiesiems džiaugsmingo sezono, kupino linksmybių ir nuotaikos. Siunčiu tau visą savo meilę ir gal net balandį, xo Demeter ♥️

Mėgstate „Beaming Baker“ receptą? ☀️

Jūs atliekate tokį svarbų vaidmenį Beaming Baker pragyvenimo šaltinyje ir žinote, kad Erikas ir aš tai tikrai vertiname. 🧡 Jei norite padėti plėsti BB bendruomenę, galite atlikti šiuos veiksmus:

  • 📝 Palikite komentarą ir įvertinkite. Kai išbandysite receptą, palikite komentarą ir įvertinkite žvaigždutėmis, kad praneštumėte, kaip jums patiko receptas. Tai tikrai padeda visiems mūsų skaitytojams atrasti, kuris receptas veikia geriausiai, ir leidžia mums eiti teisinga kryptimi.
  • 📸 Instagram. Padarė receptą? Nufotografuokite ir pasidalykite ja Instagram su žyma #beamingbaker ir pažymėkite mus adresu @beamingbaker. Mūsų diena yra puiki galimybė pamatyti, kaip receptas jums pasirodė!
  • 👭 Papasakokite draugui. Žinote, kai ką nors mylite, negalite nepasakoti apie tai kitiems? Jei jums patinka bet kuris iš „Beaming Baker“ receptų, pasakykite draugui. 🙂 Tai tikrai padeda plėsti BB bendruomenę. ☀️

Facebook ☀︎ Pinterest ☀︎ Twitter ☀︎ Instagramas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *