Sveikų ledų receptai | Amy sveikas kepimas

Šie sveikų ledų receptai yra saldūs, kreminiai ir puikiai tinka vasarai – arba bet kada, kai trokštate ledų! Juos visus nesunku pagaminti, paruošiant mažiau nei 5 minutes. Prabangiai glotnūs ir minkštos konsistencijos, jie kupini sodraus skonio ir tiesiog tirpsta burnoje. Greitas, paprastas ir skanus – geriausias desertas!

paprastų ir sveikų naminių ledų receptų koliažas, kurį galite išbandyti – šokolado, vanilės, oreo sausainių, grietinėlės ir chai prieskonių

Per visas mano vaikystės vasaras, apie mano gimtadienį, brolio gimtadienį ir 4-ąjįth liepos mėn., mano šeima dažnai atsidurdavo galiniame kieme, susitelkusi aplink kanalizaciją. Stovėjome ratu, žiūrėjome į centre esantį žmogų ir žiūrėjome. Kai tas asmuo pažvelgė aukštyn ir linktelėjo, kartais su beveik maldaujančiu žvilgsniu akyse, kažkas kitas pritūpė šalia ir uždėjo rankas ant jų.

Visi paeiliui plakė ledus.

Rankiniu būdu sukome beveik pusvalandį. Rankenai nebuvo leista sustoti. Į tarpą tarp metalinio cilindro ir medinio kibiro sluoksniuojome akmens druskos ir ledo ir vis įpildavome daugiau, kai ji ištirpo ir vanduo tekėjo žemyn kibiro šonu ir į kiemo kanalizaciją.

Kai po delnais sukasi juoda plastikinė rankena, pajutome, kaip pieno mišinys tampa tirštas ir standus. Kai mūsų maži raumenys nebegalėjo stumti, mano tėtis pritūpė ir baigė. Kai jis paskelbė, kad tai padaryta, ir iškėlė metalinį kubilą iš sūraus vandens, puolėme į vidų paimti dubenėlių ir šaukštų, nekantraujame pirmą kartą paragauti šviežių, saldžių, šaltų vanilinių ledų.

Senų laikų labui praėjusį mėnesį ištraukėme tą patį senovinį ledų gamintoją, kad švęstume mano brolio daktaro laipsnį. Kai vėl stovėjome prie kanalizacijos kieme, kalbėjome apie tai, kad mano gimtajame mieste niekas nebepardavinėjo akmens druskos, o vietoj to pakeitėme įprastą smulkiai maltą valgomąją druską.

Po kelių savaičių, grįžęs į Pietų Kaliforniją, beveik garsiai nusijuokiau parduotuvės viduryje, kai pamačiau galinį dangtelį.

Jame buvo aiškiai matomi milžiniški akmens druskos maišeliai ir modernūs ledų gaminimo aparatai, sukurti taip, kad atrodytų taip, kaip mums priklausęs senamadiškas medinis kibiras.

Panašu, kad ne mes vieninteliai trokštame paragauti nostalgijos ir naminių ledų…

Taigi pagalvojau, kad būtų smagu pasidalinti sveikų ledų receptai su tavimi! Nesijaudinkite – visa tai galima pagaminti modernioje ledų gaminimo aparate. Nereikia sukti rankomis ar antikvarinių daiktų!

Dar geriau? Šie ledų receptai paruošiami mažiau nei 5 minutes!

kaušeliai sveikų šokoladinių ledų baltame dubenyje, apsupti vaivorykštės pabarstukais ir šokolado drožlėmis

GERIAUSI SVEIKŲ NAMINIŲ LEDŲ RECEPTAI

Sveiki šokoladiniai ledai. Tikra klasika! Jis aksomiškai švelnus ir tikrai sodraus šokolado skonio. Tai populiariausias ledų receptas, kuriuo pasidalinau savo tinklaraštyje!

kaušeliai sveikų vanilinių ledų mažame baltame dubenėlyje, apsupti vaivorykštės pabarstukais ir šokolado drožlėmis

Sveiki vaniliniai ledai. Dar viena klasika! Šie prabangūs ledai turi malonų saldų vanilės skonį. Tai puikus fonas beveik bet kokiam mišiniui ir priedams!

moters rankos laiko vaflinį kūgį su kaušeliais sveikesnių oreo sausainių ir grietininių ledų

Sveikesni sausainiai ir grietinėlės ledai. Tai buvo vienas mėgstamiausių mano skonių vaikystėje! Suvalgyčiau visus vanilinius ledus, o Oreo gabaliukus pasilikčiau paskutiniam. (Aš vis tiek galiu tai padaryti, o gal ne…)

kaušeliai sveikų chai prieskonių ledų baltame dubenyje, apsupti cinamono lazdelėmis, gvazdikėliais ir malto cinamono cinamono gabaliukais

Sveiki ledai su prieskoniais. Neskubėkite, kol neišbandysite! Žinau, kad prieskoniai leduose gali skambėti šiek tiek keistai… Bet VYRAS. Aš valgiau po šaukštą po šaukštą ir greitai grįžau trečdaliui. Tuose jaukiuose prieskoniuose, sumaišytuose su saldžiais, tirštais, aksomiškai švelniais vaniliniais ledais, yra kažkas stebuklingo!

Paraštės užrašas: Tai iš dalies įkvėpė cinamono želė, kurią turėjau Kanadoje paskutiniais vidurinės mokyklos metais. Tai vienas geriausių skonių, kokį tik esu turėjęs (jei ne THE geriausia!), viskas dėl to jaukaus prieskonių skonio. Labai, labai rekomenduoju!

moters rankos, laikančios vaflinį kūgį, kuriame yra kaušeliai sveikų moliūgų prieskonių ledų

Sveiki moliūgų prieskonių ledai. Tiems iš mūsų, kurie gyvena vietose, kur per karšta ir nejaučia rudens iki lapkričio, tai mano puikaus kompromiso idėja! Jo skonis yra toks pat saldus ir guodžiantis, kaip ir jūsų mėgstami moliūgų kepiniai… Tačiau norint juo mėgautis, nereikia įjungti orkaitės ar šildyti namų. 😉

Patarimas: Aš taip pat įpyliau kavos, kad jos skonis būtų panašus į „Starbucks PSL“ (skanu – ir TAIP gera!), bet galite lengvai atsisakyti kavos, jei nesate gerbėjas!

ledų kaušelis, laikantis per didelį kaušelį sveikų šokoladinių ledų, apsuptas vaivorykštės pabarstukų ir šokolado drožlių

KAIP GAMINTI SVEIKUS LEDAS

Kiekviename iš aukščiau pateiktų receptų (įskaitant šokolado, sausainių ir grietinėlės ir moliūgų prieskonių skonių vaizdo įrašų versijas!) paaiškinau, kaip pasigaminti sveikų ledų, bet trumpai apibendrinsiu pagrindiniai žingsniai čia taip pat.

Pradėkite nuo šaltų ingredientų. Skirtingai nuo daugelio kepimo receptų, pavyzdžiui, sausainių ir pyragų, iš tikrųjų norite, kad jūsų ingredientai būtų šalti, o ne kambario temperatūros! Tai padeda pagreitinti procesą… O tai taip pat reiškia, kad daug greičiau valgysite ledus. 😉

Naudokite ledų gaminimo aparatą. Taip, be ledų gaminimo aparato pasigaminti sveikų ledų visiškai įmanoma – tuoj papasakosiu daugiau! Tačiau pastebėjau, kad ledų gaminimo aparatas duoda geriausią naminių ledų tekstūrą. Jis tirštas, kreminis ir aksomiškai glotnus, nenugalimos tekstūros, kaip ir minkštas serviravimas. (Skanu!)

Tai yra modernus ledų gamintojas, kuris man priklauso. Tai nebrangi ir tikrai paprasta naudoti! Aš iš tikrųjų nusipirkau jį dviejų skirtingų spalvų, baltos ir žalsvos spalvos. Štai kaip man tai patinka!

Naudokite „be ledų gaminimo“ metodą. Kaip pasigaminti kiekvieną iš šių sveikų ledų skonių be ledų gaminimo aparato, įtraukiau į recepto skyrių „Pastabos“ (esančiame tiesiai po instrukcijomis!). Jums reikės metalinės kepimo skardos, mentelės, rankos, kuri yra paruošta maišyti, ir šiek tiek kantrybės. (Tai užtrunka daug ilgiau, palyginti su ledų gaminimo aparatu!) Tekstūra bus šiek tiek grūdėta arba ledinė, bet skoniai išliks tokie patys!

ledų kaušelis, kuriame yra didelis kaušelis sveikų chai prieskonių ledų, apsuptas cinamono lazdelių ir gvazdikėlių

DUK APIE SVEIKUS LEDAS

Ar galiu pieną pakeisti kitu?
Jūs tikrai galite! Jei neturite tikslaus pieno, nurodyto ingredientų sąraše, visada galite naudoti tokį, kuriame yra didesnis pieno riebalų procentas. (Pavyzdžiui, jei recepte reikalaujama 2% pieno, nenugriebtą pieną galima pakeisti!)

Jei norite valgyti be pieno, rekomenduoju kokosų pieną. Puikiai tiršta ir prabangiai kreminė tekstūra!

Nerekomenduoju keisti migdolų pieno, anakardžių pieno ir avižų pieno. Visuose juose yra didesnis vandens kiekis, todėl jūsų ledai bus ledinės ir kietos tekstūros. Tas pats pasakytina ir apie pieną, kurio riebumas mažesnis (ty 1 % arba neriebus pienas).

Ar galiu pakeisti kitu saldikliu?
Tai turėtų būti gerai! Aš nebandžiau šių ledų receptų su skirtingais saldikliais, bet kiti skaitytojai sakė ir sakė, kad jų ledai vis tiek pasirodė tikrai geri. Daugiau informacijos rasite kiekvieno recepto pastabose!

Mano ledai niekada nebuvo tiršti. Kodėl taip?
Yra du pagrindiniai kaltininkai! Pirma, pieno mišinys nebuvo pakankamai ilgai ledų gaminimo aparate. Antra, ledų gaminimo aparato dubuo nesušalo iki galo prieš naudojant. Užšaldykite dubenį bent 12 valandų, bet arčiau 24 valandų dar geriau!

Mano ledai tapo lediniai ir kieti, kai juos laikiau šaldiklyje. Ar tai normalu?
Taip, visiškai normalu! Šiuose sveikuose naminiuose leduose yra mažiau riebalų nei tradiciniuose receptuose, be to, juose nėra stabilizatorių, kurių turi kai kurie parduotuvėse įsigyti mažo kaloringumo ledai. Dėl to jie daug sunkiau sukasi, kai laikomi šaldiklyje, beveik kaip kieti. Štai kodėl ledus rekomenduoju valgyti iškart, kai tik jie bus pagaminti – tada jie turi geriausią tekstūrą ir konsistenciją! 😉

Tačiau… Turiu labai paprastą gudrybę, kaip išspręsti šią sunkią ir ledinę problemą! Tiesiog leiskite ledams šiek tiek atitirpti ant prekystalio (arba trumpam įdėkite juos į mikrobangų krosnelę!). Tai padės jai suminkštėti, kad būtų lengviau semti, todėl jis bus daug gražesnės, minkštesnės ir glotnesnės tekstūros, skirtos valgyti!

Ar galiu su jumis pasidalinti savo ledų nuotrauka?
Absoliučiai!! Man tai patiktų! ♡ Geriausias būdas tai padaryti – pasidalinti savo nuotrauka su manimi Facebook arba įjungta Instagramas. Jei bendrinate jį su manimi Instagram, nepamirškite naudoti #sveikabadymas ir pažymėkite @amyshealthybaking Pačioje nuotraukoje! (Tai garantuoja, kad pamatysiu jūsų nuotrauką! 🙂 ) Nekantrauju pamatyti jūsų sveikus naminius ledus ir išgirsti, ką apie juos manote!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *