RUGSĖJO MĖN. + Sezoniniai receptai išbandyti!

Nuo obuolių ir sultingų slyvų iki spalvingų paprikų ir moliūgųŠiame sezoninių produktų vadove rasite visų šiuo metu sezono vaisių ir daržovių sąrašą bei receptų idėjas, kurios įkvėps jus valgyti šviežiai ir sezoniškai visą RUGSĖJO mėnesį.

Sezoninės produkcijos vadovas Kas yra sezono metu RUGSĖJO MĖN

Vaisiai ir daržovės visada skanesni, kai būna sezono metu, nuskinti šviežumo viršūnėje. Valgyti sezoniškai reiškia ne tik valgyti šviežią maistą, kuriame gausu maistinių medžiagų, bet ir sutaupyti šeimos biudžeto. Kad jums būtų lengviau planuoti maistą ir sudaryti bakalėjos prekių sąrašą, sukūriau šį sezoninių produktų vadovą, kuris įkvėps jus sveikai maitintis visą mėnesį.

Ruduo neabejotinai artėja ir atneša įvairių vaisių ir daržovių, kuriais galėsite mėgautis. Gražūs sultingi obuoliai ir slyvos, kriaušės ir vynuogės, apvalūs moliūgai ir cukinijos. Visos nuspalvintos žemiškomis rudens spalvomis, nuostabios ir kupinos skanumo. Tiesiog grazu!

Čia yra visų vaisių ir daržovių sąrašas sezone RUGSĖJO MĖN. Ieškote receptų idėjų? Tiesiog spustelėkite žemiau esančias nuorodas ir pasisemkite įkvėpimo, kurio jums reikia norint šį mėnesį gaminti sveiką maistą.

Daržovės

Artišokai, burokėliai, bok choy, paprikos, brokoliai, moliūgai, Briuselio kopūstai, kopūstai, morkos, žiediniai kopūstai, salierai, salierai, čili, trūkažolės, mangoldai, agurkai, kukurūzai, agurkai, baklažanai, endivijos, pankoliai, česnakai pupelės, krienai, kopūstai, porai, salotos, grybai, okra, svogūnai, žirniai, paprikos, bulvės, moliūgai, ridikai, raketai, laiškiniai svogūnai, špinatai, vasariniai moliūgai, saldžiosios bulvės, pomidorai, pomidorai, ropės, cukinijos.

Vaisiai

Obuoliai, gervuogės, kantalupa, figos, vynuogės, melionai, nektarinai, persikai, kriaušės, slyvos, avietės, raudonieji serbentai.

Receptai išbandyti rugsėjo mėnesį

Pusryčių receptai

Smoothies

Salotos

Sriubos ir troškiniai

Pagrindiniai patiekalai

Garnyrai

Desertai

Užkandžiai

Gėrimai

Daugiau receptų

∗ SPAUSDINTI / PIN kodas vėliau! ∗

Sezoninės produkcijos vadovas Kas yra sezono metu RUGSĖJO MĖN. PIN vaizdas

Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. rugsėjį. Jis buvo atnaujintas pateikiant daugiau informacijos 2022 m. rugsėjo mėn.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *