Piemenų pyragas, keptos bulvės – sveiki sezoniniai receptai

Kaip pasigaminti šį receptą

1 veiksmas: iškepkite bulves

Įkaitinkite orkaitę iki 400 laipsnių F. Įdėkite bulves į orkaitę ir kepkite, kol išorė taps traški, o vidus bus minkštas ir purus, maždaug 1 valandą.

2 žingsnis: ruda jautiena

Kai bulvėms liks apie 20 minučių, didelėje keptuvėje ant vidutinės-stiprios ugnies įkaitinkite 1 arbatinį šaukštelį aliejaus. Sudėkite jautieną ir troškinkite mediniu šaukštu, kol apskrus, apie 5 minutes. Jautienos mišinį ištrinkite į sietelį ir nusausinkite riebalus.

3 veiksmas: kepkite svogūną

Keptuvę grąžinkite ant vidutinės-stiprios ugnies, įpilkite likusius 2 arbatinius šaukštelius aliejaus, česnako, svogūno, čiobrelių, druskos ir pipirų ir kepkite, dažnai maišydami, kol svogūnai apskrus, 3–5 minutes.

4 žingsnis: Padarykite piemens pyrago įdarą

Įpilkite raudonojo vyno ir troškinkite, nugremždami visas parudavusias dalis, kol vynas beveik visiškai išgaruos, maždaug 3 minutes. Miltus pabarstykite ant svogūnų mišinio ir išmaišykite, kad apskrustų. Įpilkite sultinio, Worcestershire ir jautienos ir virkite, dažnai maišydami, kol mišinys sutirštės, 1–2 minutes. Suberkite kukurūzus ir pomidorų pastą ir troškinkite, kol jautiena iškeps, padažas sutirštės, o daržovės suminkštės, 3–5 minutes.

5 veiksmas: įdarykite keptas bulves

Perkelkite bulves į lėkštes arba seklius dubenėlius. Bulves perpjaukite išilgai peiliu. Supilkite jautienos mišinį ant bulvių. Pabarstykite sūriu, jei naudojate.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *