Paleo skrudinta moliūgų sriuba

Šioje paleo skrudintoje moliūgų sriuboje yra šviežiai skrudintų daržovių, sumaišytų į skanią, jaukią sriubą, kupiną nuostabaus karamelinio moliūgo skonio. Tai maitina, sota ir sveika! Jokių pieno produktų, jokios grietinėlės, tik paprasti daržovių ir sultinio ingredientai. Be pieno, be glitimo ir skanu!

Kuo šis receptas puikus

Pastaruoju metu gaminu daugybę kreminės sriubos receptų ir dėl geros priežasties. Sriuba yra mėgstamiausias Josho maistas! Jis mielai sėdės ir slampins po šaukštą, kurį aš jam duosiu. Kad ir ko reikia, kad vaikai valgytų ką nors sveiko, tiesa?

Ši paleo skrudinta moliūgų sriuba yra viena iš mano mėgstamiausių sriubų. Tai neįtikėtinai sveika. Tik daržovės, alyvuogių aliejus ir vištienos sultinys. Viskas! Rezultatas? Maitinanti sriuba, kurią mėgsta vaikai ir jų suaugusieji!

Kaip bebūtų keista, jis turi itin kreminę tekstūrą, net ir be pieno produktų ar grietinėlės! Daržovės susimaišo į gražią, kreminę sriubą.

Ingredientų pastabos

keptas daržoves ant kepimo popieriumi išklotos skardos.

Visą ingredientų sąrašą rasite žemiau esančioje receptų kortelėje.

Butternut Skvošas: Jums reikės sviestinio moliūgo, kuris sveria apie 2 svarus, perpjautas per pusę ir be sėklų.

Daržovės: Morkos, svogūnai ir česnakai.

Saldžiųjų bulvių ir Granny Smith obuoliai: Mano moliūgų sriuboje yra 2 slapti ingredientai. Obuoliai suteikia aitrumo ir saldumo, nepridedant Klevų sirupas arba saldiklis. Saldžiosios bulvės prideda saldumo ir suteikia jai puikios aksominės tekstūros.

Žiūrėkite Recepto vaizdo įrašą

Pastaba: Taip pat galite žiūrėti šis recepto vaizdo įrašas „YouTube“.e.

Receptas žingsnis po žingsnio

Vienas iš mano mėgstamiausių dalykų, susijusių su šiuo paleo skrudintos moliūgų sriubos receptu, yra tai, kad orkaitė atlieka visą darbą už jus!

 1. Įkaitinkite orkaitėje iki 425ºF. Linija didelė kepimo skarda su apvadu su pergamentiniu popieriumi.
 2. Vieta sviestinis skvošas, morkos, svogūnai, obuoliai, saldžiosios bulvės ir česnakai ant kepimo lapo. Apšlakstykite alyvuogių aliejumi ir gausiai pagardinkite košerinė druska ir pipirų.
 3. Perdavimas į kepimo skarda su visomis daržovėmis į orkaitę.
 4. Po 30 minučių kepimoarba kai tik jie bus minkšti ir karamelizuojami, išimkite obuolį ir česnako galvutę iš orkaitės. Perkeliu juos į kitą kepimo skarda su apvadu ant prekystalio. Tada apverskite morkas ir saldžiąsias bulves, kad tolygiai apskrustų.
 5. Po 45 minučių kepimo, arba kai tik jos bus minkštos ir karamelizuotos, išimkite morkas ir saldžiąsias bulves iš orkaitės.
 6. Po 60 minučių kepimo, arba kai jie bus minkšti ir karamelizuojami, išimkite moliūgą ir svogūną iš orkaitės.
 7. Paruoškite daržoves blenderis. Į blenderis sudėkite sveikus kepintus obuolius ir visas pakepintas morkas, o tada išspauskite kepintus česnako svogūnėlius. Pirštais nulupkite odelę nuo saldžiosios bulvės. Išmeskite odelę ir perkelkite saldžiųjų bulvių minkštimą į blenderis. Šaukštu išskobkite visą moliūgo minkštimą, išmeskite odeles.
 8. Įpilkite vištienos sultinio blenderisant visų daržovių. Man patinka pradėti nuo 2 puodelių blenderis kad jis nebūtų per pilnas.
 9. Sumaišykite vidutiniu greičiu 60-90 sekundžių, kol visiškai iškeps.
 10. Perkelkite sriubą į a Olandų orkaitė arba sriubos puodą ant savo viryklės. Lėtai įpilkite likusius 2 puodelius sultinio, kol pasieksite norimą konsistenciją. Užvirinkite sriubą. Pagardinkite pagal skonį košerinė druska ir juodųjų pipirų.
 11. Patiekite šiltą. Aš savo užpiliau mikrožalumynais. Taip pat puiku apibarstyti smulkintais laiškiniais česnakais.
 12. Likučiai laikys an hermetiška talpykla šaldytuve ne trumpiau kaip 5 dienas arba užšaldyti mažiausiai 6 mėnesius.
balto dubenėlio, pripilto sriubos ir užpilto mikrožalumynais, vaizdas iš arti

Ekspertų patarimai

Didelis greitis Blenderis: Man patinka LOVE gaminti šią paleo riešutų moliūgų sriubą Vitamix maišytuvas. Turiu 5200 versiją ir tai yra mano naujas mėgstamiausias virtuvės įtaisas. Galiu sutalpinti visas daržoves į indą ir jas visiškai susimaišo, kad būtų itin glotnios.

*Būkite atsargūs maišydami karštus skysčius! Jei neturite a blenderisvisas keptas daržoves ir sultinį galite supilti į sriubos puodą ir tada naudoti panardinamasis maišytuvas.

Apple: Granny Smith yra mano mėgstamiausias obuolys, kurį naudoju, nes jis turi tokį ryškų skonį. Nerekomenduočiau vietoj jo naudoti jokio kito obuolio.

Vištienos sultinys: Man patinka vištienos sultinys, bet jūs galite naudoti vištienos sultinį ar net daržovių sultinį, kad šis veganiškas / augalinis būtų.

Saugykla: Likučiai bus laikomi hermetiška talpykla šaldytuve mažiausiai 5 dienas.

Receptų DUK

Ar galiu užšaldyti šią sriubą?

Taip! Užšaldykite hermetiškame, šaldiklyje saugiame inde iki 6 mėnesių.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *