Padėkos dienos daržovių garnyrai – „Beaming Baker“.

Geriausių Padėkos dienos daržovių garnyrų rinkinys, kuriame pateikiami paprasti, bet įspūdingi receptai, pavyzdžiui, klevo glazūruotos morkos, pūslelės šparaginės pupelės ir skrudinti briuselio kopūstai!

nuotraukų koliažas su Padėkos dienos daržovių garnyro receptais

Štai įrašas, kurio laukėte: geriausi Padėkos dienos daržovių garnyrai! Jei neatsilikote nuo mūsų čia, „Beaming Baker“, galbūt pastebėjote daug gardžių daržovių garnyrų per pastarąsias kelias savaites.

Padėkos dienos daržovių garnyrai

Pagalvokite: blizgančios, tobulai glazūruotos morkos, nuostabiai skrudinti veganiški briuselio kopūstai su vos keliais paprastais ingredientais ir keptos bulvės su slaptu ingredientu!

Nori išgirsti daugiau? Šiandien dalinuosi lengviausiais, paprasčiausiais ir įspūdingiausias (niekas neatspėtų) Padėkos dienos daržovių garnyras! 🥬🥕🥔

Kodėl turėčiau gaminti šiuos Padėkos dienos daržovių garnyrus?

Paprasčiau tariant, šie gardūs Padėkos dienos daržovių garnyrai…

 • yra lengva pagaminti
 • pagamintas tik su a sauja ingredientų greičiausiai jau jūsų sandėliuke
 • visa funkcija žingsnis po žingsnio nuotraukos parodydamas tau tiksliai kaip paruošti kiekvieną receptą
 • rezultatas į įspūdingos išvaizdos daržovių garnyrai be vargo sudėtingo recepto
 • skonis tikrai žiauriai geras
 • yra tokie lengva pritaikyti tiksliai pagal jūsų skonį
 • tikrai puikiai dera su jūsų Padėkos dienos vakarienės žvaigžde, nesvarbu, ar tai būtų baltymai, desertas ar net sezoninis pusryčių skanėstas.

Štai mūsų geriausi Padėkos dienos daržovių garnyrai!

Patarimai, kaip gaminti geriausius Padėkos dienos daržovių garnyrus

 • Patikrinkite, kad įsitikintumėte, jog jūsų daržovės yra šviežios ir gerai atrodo prieš gaminant maistą. Pašalinkite visus dvokiančius, apskrudusius ar kitaip sugedusius gabalėlius.
 • Jei gaminate daug patiekalų vienu metu, paruošti daržoves iš anksto. Daržoves mėgstu išplauti, išdžiovinti ir iš anksto nulupti arba susmulkinti, tada laikyti jas sandariame inde, kol būsiu pasiruošęs jas gaminti.
 • Gaukite pagalbininką! Aš užaugau nemokėdamas prašyti pagalbos (ir man gėda, kad jos prašau). Suaugęs matau, kad pagalbos prašymas yra a Geras dalykas. Erikas padeda man paruošti daržoves ir sutvarkyti, kad galėčiau „paleisti šou“, heehee. Tik šiek tiek pagalbos padės išlikti sveiko proto.
 • Padėti į vietą kai jūs galite. Tai reiškia, kad iš anksto išmatuokite ingredientus į mažus dubenėlius, tada sudėkite juos į eilę pagal naudojimo laiką. Tai labai palengvina gaminimą.
 • Kai abejoji (ir priblokšta), tai Gerai pasinaudoti keliais patogumais. Galbūt paimkite maišelį paruoštų ryžių arba pakvieskite draugą atnešti baltyminio patiekalo. Jums nereikia visko gaminti – galite tik šiek tiek. Ir nepamirškite kvėpuoti. <3
 • Skirkite šiek tiek laiko mėgautis procesu. Šis metų laikas gali būti labai, labai slegiantis. Tiesiog nepamirškite, kad šiuos Padėkos dienos daržovių garnyrus galite laikyti šiltus, todėl nereikės skubėti. Tobulumas nėra toks svarbus, kaip mėgavimasis akimirka. 😉

Skanūs receptai, tinkantys prie Padėkos dienos daržovių garnyrų

Mes remiame jus!

Mes su Eriku tikimės, kad jums ir jūsų artimiesiems patiks gaminti kiekvieną iš šių Padėkos dienos daržovių garnyrų! Mes tikrai stengėmės pasidalinti įvairiais saldžiais, pikantiškais ir šiek tiek aštriais patiekalais, kad padėtume jums mėgautis visapusišku Padėkos dienos patiekalu. 😀

Tiesiog žinok tai mes jus labai, labai vertiname. Tu mums reiškia pasaulį. Šiuo metų laiku nepamirškite atsikvėpti ir praktikuoti dėkingumą sau. Jūs darote tiek daug ir mes visi tai jaučiame. Laikas palepinti save gražiomis, džiaugsmingomis šventėmis. ‘Iki kito mūsų mielo susitikimo…

Siunčiame jums visą savo meilę ir galbūt net balandį, xo Demeter & Erik ❤️

🥬 📸 🥕

📸 Ar gaminote kurį nors iš šių Padėkos dienos daržovių garnyrų? Nufotografuokite ir pasidalykite ja Instagram su grotažyme #beamingbaker & žyma @beamingbaker. Norėčiau tai pamatyti! 📸

Norite padėti plėsti Beaming Baker bendruomenę? ☀️

Jūs atliekate tokį svarbų vaidmenį Beaming Baker pragyvenimo šaltinyje ir žinote, kad Erikas ir aš tai tikrai vertiname. 🧡 Jei norite padėti plėsti BB bendruomenę, galite atlikti šiuos veiksmus:

 • 📝 Palikite komentarą ir įvertinkite. Kai išbandysite receptą, palikite komentarą ir įvertinkite žvaigždutėmis, kad praneštumėte, kaip jums patiko receptas. Tai tikrai padeda visiems mūsų skaitytojams atrasti, kuris receptas veikia geriausiai, ir leidžia mums eiti teisinga kryptimi.
 • 📸 Instagram. Padarė receptą? Nufotografuokite ir pasidalykite ja Instagram su žyma #beamingbaker ir pažymėkite mus adresu @beamingbaker. Mūsų diena yra puiki galimybė pamatyti, kaip receptas jums pasirodė!
 • 👭 Papasakokite draugui. Žinote, kai ką nors mylite, negalite nepasakoti apie tai kitiems? Jei jums patinka bet kuris iš „Beaming Baker“ receptų, pasakykite draugui. 🙂 Tai tikrai padeda plėsti BB bendruomenę. ☀️

Facebook ☀︎ Pinterest ☀︎ Twitter ☀︎ Instagramas

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų, kurios leidžia man sumokėti nedidelį komisinį atlyginimą už savo siuntimą be papildomų mokesčių.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *