Montego Bėjaus Hyatt Ziva Rose Hall

Žvilgsnis į vieną šeimoms palankiausių Jamaikos „viskas įskaičiuota“ kurortų: „Hyatt Ziva Rose Hall“ Montego įlankoje.

Vaizdingas vaizdas Hyatt Ziva Rose Hall Montego Bay Redaguota

Buvome tokie laimingi, kad neseniai galėjome sugrįžti į Montego įlanką ir pasimėgauti saule bei šiluma, nors čia, Mičigane, apsigyveno žiema. Žinoma, tai nebūtų kelionė į Jamaiką, jei neapsistotume mūsų mėgstamame šeimai pritaikytame kurorte Hyatt Ziva Rose Hall, tik su suaugusiaisiais Hyatt Zilara visai šalia!

Apie Hyatt Ziva Rose Hall

Svečių kambarys hyatt ziva Redaguota

„Hyatt Ziva Rose Hall“ siūlo 277 svečių kambarius ir liukso numerius su baldais apstatytomis terasomis. Labai rekomenduoju „Club Level“ kambarį, kuris suteikia prieigą prie privataus įsiregistravimo, asmeninių konsjeržo paslaugų, SPA nuolaidų ir „Club Lounge“, kuriame siūlomi aukščiausios kokybės gėrimai, užkandžiai ir stalo žaidimai.

Paplūdimys hyatt ziva rose salėje Redaguota

Jei nesate susipažinę su „viskas įskaičiuota“ kurortais, tai reiškia, kad jūsų viešnagė apima neribotą maistą ir gėrimus (įskaitant alkoholinius), užsiėmimus ir pramogas. Nesvarbu, ar tai būtų sukimosi pamoka treniruoklių salėje, vandens tinklinio žaidimas baseine ar penkių patiekalų vakarienė su vynu, visa tai įtraukta į jūsų viešnagę „Hyatt Ziva Rose Hall“.

Apie Hyatt Zilara Rose Hall

Hyatt Zilara Rose Hall P522

Suaugusieji, vyresni nei 18 metų, gali lankytis abiejuose objektuose, įskaitant baseinus, restoranus, barus ir kt. Ir taip, prie tik suaugusiems skirto baseino yra net baras. Jei keliaujate su mažyliais, miego metu galite užšokti į tik suaugusiesiems skirtą baseiną (kaip aš). Arba, jei jums pasisekė, kad palikote vaikus su močiute savaitei, galite pietauti, plaukioti ir atgaivinti, žinodami, kad jums nereikės jaudintis dėl bėgimo!

Maistas

Pietūs hyatt ziva rožių salėje.

Kaip sveiko maisto mėgėjas, aš visada ieškau kurortų su aukštos kokybės restoranais, kuriuose yra įvairių sveikų patiekalų. Šis kurortas nenuvylė. Visuose savitarnos staluose pusryčiams ir pietums buvo siūlomas platus sveikų patiekalų pasirinkimas, įskaitant šviežius tropinius vaisius, salotų barus, jūros gėrybes, nesmulkintus grūdus, šviežias sultis ir kt.

Baras hyatt ziva rose salėje Redaguota

Juose taip pat siūlomi puikūs pietūs ir visą parą teikiamos kambarių tarnybos paslaugos – visa tai nemokama! Nori pavalgyti prie baseino? Nepraleiskite progos apsilankyti „Jerk Hut“ su visame pasaulyje garsia vištiena ir kiauliena. Tiesą sakant, jie netgi pasidalino su manimi savo ypatingu kiaulienos receptu – jei norite, tiesiog pakeiskite vištiena! Taip pat labai rekomenduoju jautienos paplotėlius, jie buvo skanūs!

Įtraukta veikla ir patogumai

„Hyatt Ziva Rose Hall P149 Family in Drum“.

Visą dieną „Hyatt Ziva Rose Hall“ siūlo daugybę nemokamų užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Ar tai būtų veido piešimas, stalo žaidimai, baseino žaidimai, kūno rengybos užsiėmimai, šokių užsiėmimai ir dar daugiau – jie turi kažką kiekvienam bet kuriuo paros metu!

Vaizdas į vandenyną Hyatt ziva rose salėje Redaguota

Žinoma, jūs negalite nuvykti į Jamaiką neapsilankę paplūdimyje, o kurortas siūlo daugybę vandens pramogų! Galite paimti baidarę ar katamaraną, peršokti bangą ant „boogie“ lentos arba panirti po banglentę ir nardyti po Karibų jūrą.

Baseinas hyatt ziva rose salėje Redaguota

Nori atsipalaiduoti? Atsivėsinkite atsipalaidavimo baseine, ramioje oazėje, puikiai tinkančioje atsipalaiduoti po Jamaikos saulės, arba prisijunkite prie vakarėlio veiklos baseine, kuriame siūlomos įvairios šeimos pramogos. Be kelių baseinų, jūsų poilsio reikmėms yra daug paplūdimio.

Hyatt Zilara Rose Hall P592 Spa Zen gydymas

Viešnagės metu galėsite pasportuoti pilnai įrengtame treniruoklių centre arba mesti iššūkį treniruočių stovykloje ir paplūdimio jogoje. Jie taip pat siūlo kūno rengybos užsiėmimus, kurie leis jums atsipalaiduoti baseine. Ir nors tai yra papildomas mokestis (taigi neįskaičiuotas į įprastus mokesčius), SPA yra puiki galimybė pasilepinti atpalaiduojančiu masažu, veido priežiūra ar įvyniojimu.

Vaiko priežiūros galimybės

Kai keliaujate su šeima, malonu žinoti, kad vis tiek galite paslysti tik suaugusiems. „Hyatt Ziva Rose Hall“ siūlo KidZ klubą, kuriame mažieji gali prisijungti prie salos pramogų, įskaitant paplūdimio sportą, meną ir amatus bei kitus įdomius užsiėmimus ir žaidimus. Jie taip pat turi paauglių klubą, kad vyresni vaikai dar turėtų kur pasikabinti. Nors jie nepriims jokių kūdikių, KidZ klube laukiami 3 metų ir vyresni mažyliai, išmokę puoduko.

Hyatt Ziva Rose Hall paplūdimiai.

Jei ieškote lengvų, atpalaiduojančių atostogų, kurios patiktų visai šeimai, neieškokite daugiau. „Hyatt Ziva Rose Hall“ (ir jos kaimynė Zilara) pašalina stresą planuojant atostogas, todėl galite sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu: atsipalaiduoti ir palaikyti ryšį su šeima.

Atskleidimas: „Hyatt Ziva Rose“ salė surengiau nakvynę ir maitinimą mano viešnagės metu, tačiau visos nuomonės yra mano pačios.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *