Lake Arrowhead kurortas ir SPA

Įsikūręs San Bernardino kalnuose Kalifornijoje, Lake Arrowhead Resort and Spa yra ramus, ramus ir puiki stotelė atsipalaiduoti.

Arrowhead ežero kurorte ir SPA centre.

Neseniai turėjau absoliutų malonumą aplankyti San Bernardino kalnus pietų Kalifornijoje ir apsistoti nuostabiame mažame kurortiniame miestelyje Lake Arrowhead. Ši kelionė buvo skirta atjaunėjimui ir Lake Arrowhead kurortas ir SPA nenuvylė. Net dvi valandos kelio nuo Los Andželo jaučiasi kaip visiškai kitoks pasaulis nei aplinkiniai ir nukelia į poilsio vietą. Nepaisant to, kad Los Andželas yra arti, rekomenduoju skristi į Ontarijo tarptautinį oro uostą ir iš jo, kad pasiektumėte geriausią susisiekimą.

Apie „The Lake Arrowhead Resort and Spa“.

Lake Arrowhead kurorto ir SPA svečių kambariai.

Lake Arrowhead Resort siūlo nuostabų pabėgimą nuo kasdienio gyvenimo šurmulio. Jų svečių kambariuose, kaip ir likusioje kurorto dalyje, puikiai dera modernumas ir kalnų namelio komfortas. Pabusti nuo nuostabaus ežero ir kalnų vaizdų buvo nuostabu!

Rytinė kava kalnuose Redaguota

Kalbant apie maitinimosi galimybes, kurorte yra pora. Rytais mėgaudavausi puodeliu kavos iš „Cafe Aromas“ (milioje kavinukėje) šėlstančiame kalnų ore, o pietus ir vakarienę valgydavau iš „Bin 189“ lauke, mėgaudamasis vaizdingais kraštovaizdžio vaizdais.

Ką veikti rajone

„Lake Arrowhead Resort“ siūlo tiek daug nuostabių dalykų – nuo ​​patogumų nuosavybėje iki veiklos apylinkėse. Likau maloniai nustebinta įvairove ir tuo, kaip jie tikrai turi ką pasiūlyti kiekvienam! Didžioji dalis to, kas siūloma, įskaičiuota į jūsų viešnagę be jokio papildomo mokesčio.

Apsipirkimas ežero arrowhead kurorte Redaguota

Didžiulis būdas, kuriuo mėgstu atsipalaiduoti per atostogas, yra apsipirkti! Ir Lake Arrowhead Village turėjo nuostabią parduotuvių įvairovę. Mano viešnagės metu oras taip pat buvo be galo gražus, todėl buvo nuostabu tiesiog tingiai pasivaikščioti gatve ir mėgautis gaiviu kalnų oru.

Baseinas ežero arrowhead kurorte Redaguota

Žinoma, jokia viešnagė kurorte neapsieina be laiko praleidimo prie baseino. „Lake Arrowhead“ lauko baseine buvo daug vietos atsipalaiduoti ir pasideginti saulėje arba apsitaškyti ir maudytis šiltame vandenyje.

Ežeras prie ežero arrowhead kurorto Redaguota

Kurortas taip pat turi privatų paplūdimį prie Arrowhead ežero, iš kurio atsiveria nuostabūs aplinkinių kalnų vaizdai. Svečiai kviečiami plaukioti, plaukioti baidarėmis ar baidarėmis ežere. Taip pat galite nuvykti į kaimą ir užsisakyti privačią kelionę laivu! Ir dėl to, kur yra kurortas, jei esate kalnų nuotykių mėgėjas, šiltuoju metų laiku galite važinėtis kalnų dviračiais ir leistis į žygius pėsčiomis, o šaltesniais mėnesiais – važinėtis snieglente ir slidinėti. Jie netgi siūlo pasivažinėjimą rogutėmis, filmų vakarus ir žaidimų vakarus mažiesiems.

fitneso klasė

Akivaizdu, kad niekur negaliu eiti neištyręs kūno rengybos galimybių. „Lake Arrowhead Resort“ turi ne tik nuostabų treniruoklių centrą, bet ir kasdienius kūno rengybos užsiėmimus, kurie yra įtraukti į jūsų viešnagę, pavyzdžiui, jogos, pilateso ir HIIT.

Masažas Lake Arrowhead kurorte ir SPA centre.

Mano mėgstamiausia mano viešnagės dalis? The SPA! Turėjau nuostabų giliųjų audinių masažą, tačiau buvo labai sunku susiaurinti, ką pasirinkau iš įvairaus jų procedūrų sąrašo. Jie siūlo kelis skirtingus masažo tipus, veido procedūras, skirtingus kūno šveitimus, aromaterapiją, taurelių terapiją ir daugybę kitų variantų! Jie taip pat gali naudotis garine pirtimi ir romėniška pirtimi, kuri buvo šlovinga.

Ežero rodyklės galvutė Redaguota

Be viso kito, ką jau minėjau, žinau, kad kurorte vyksta visokios sezoninės veiklos ir renginiai. Užsakydami būtinai atidžiai ištyrinėkite jų svetainę, kad sužinotumėte, kas tuo metu vyksta! Kelionėje į Lake Arrowhead Resort and Spa jausitės atsipalaidavę, atgaivę ir gerai pailsėję.

Atskleidimas: Lake Arrowhead kurortas ir SPA surengiau nakvynę ir maitinimą mano viešnagės metu, tačiau visos nuomonės yra mano pačios.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *