Kreminė Cajun vištiena – Downshiftology

Tai kreminė cajun vištiena yra viena iš tų vakarienių, kurias gaminsite vėl ir vėl. Cajun prieskoniais pagardinta vištiena kepama iki auksinės spalvos, tada troškinama skaniame kreminiame padaže su daržovėmis!

Didelė keptuvė kreminės cajun vištienos
Nuotrauka: Gayle McLeod

Svarstant, ką gaminti su cajun prieskonių likučiais pagal mano jambalaya receptą (netrukus!), mintyse iškart kilo mintis apie šią skaitytojų pamėgtą Toskanos vištieną. Pagalvojau, kodėl gi nepateikus šio patiekalo prieskonių Cajun posūkis?

Štai ir rezultatas – šefo bučinys. Vištienos prieskoniai yra fenomenalūs. Bet kai griežinėliais pamerkiate į kreminį padažą su daržovėmis, tai „atsigręžia akis“ – neįtikėtinai geras! Taigi kitą kartą, kai ieškosite alternatyvos keptos vištienos krūtinėlės vakarienei – šis paprastas vištienos cajun receptas tikrai patiks!

Ingredientai kreminei cajun vištienai ant stalo

Kreminės Cajun vištienos ingredientai

Sunku patikėti, kad jums nereikia daug ingredientų, nes tokia gera ši cajun vištiena. Ir jei jūs neturite pieno, yra keletas toliau pateiktų parinkčių!

  • Vištiena: Aš naudoju vištienos krūtinėlę be kaulų. Tačiau norint gauti sultingesnį variantą, drąsiai naudokite ir vištienos šlauneles.
  • Daržovės: Laikydamasis Cajun temos, pridedu kubeliais pjaustytą svogūną, papriką ir salierą. Kitaip žinomas kaip “Šventoji Trejybė“ Cajun virtuvėje!
  • Cajun prieskoniai: Taip, visada galite rasti parduotuvėje įsigytą versiją. Bet nuoširdžiai taip lengva pasigaminti savo pagal mano receptą, pateiktą aukščiau (arba žemiau receptų kortelėje).
  • Sunkus kremas: Mėgstu naudoti riebią grietinėlę, kad padidinčiau šio patiekalo kremiškumą. Jei norite pasirinkti be pieno, naudokite kokosų grietinėlę (ne kokosų pieną) arba šį naminį anakardžių kremą.
  • Sūris: Šviežiai tarkuotas parmezanas padažui suteikia tiršto ir kreminio elemento. O jei neturite pieno, maistinės mielės suteikia panašų sūrio, riešutų skonį. Tiesiog pridėkite šaukštą ar du.

Žemiau raskite spausdinamą receptą su išmatavimais.

Kaip pasigaminti kreminę Cajun vištieną

Šis receptas beveik imituoja mano Toskanos vištienos recepto veiksmus. Taigi būkite tikri, nesunku pagaminti per maždaug 35 minutes. Štai ką daryti.

Paruoškite vištieną. Pagardinkite abi vištienos krūtinėlės puses Cajun prieskoniais.

Ant vištienos krūtinėlių uždėkite cajun prieskonių

Apkepkite vištieną. Didelėje keptuvėje apkepkite vištieną 3–4 minutes iš abiejų pusių, kol iškeps. Tada išimkite vištieną ir padėkite į atskirą lėkštę.

Naudingas patarimas: Jei jūsų vištiena yra storesnėje pusėje, turėsite kepti ilgiau iš abiejų pusių, kol ji pasieks 160 °F. Taip pat galite pagreitinti procesą uždengę keptuvę dangčiu.

Vištienos krūtinėlių apkepimas Cajun vištienai

Daržoves pakepinkite. Į tą pačią keptuvę įpilkite dar šiek tiek aliejaus, kad keptuvė nusausintų (jei reikia). Tada sudėkite svogūną, papriką ir salierą. Troškinkite apie 3–4 minutes, kol daržovės suminkštės. Tada suberkite česnaką ir pakepinkite dar minutę.

Daržovių troškinimas keptuvėje vištienai cajun

Įpilkite riebios grietinėlės ir parmezano sūriosumaišykite ir užvirkite. Padažas turi pradėti šiek tiek virti ir susidaryti burbuliukai.

Kreminio cajun vištienos padažo gaminimas keptuvėje

Leiskite užvirti. Įdėkite vištieną atgal į keptuvę ir kepkite dar maždaug 5 minutes, kad ji sušiltų. Baigę papuoškite ką tik kapotomis petražolėmis!

Kreminės cajun vištienos keptuvėje vaizdas iš arti

Kreminės Cajun vištienos patiekimo būdai

Man patinka valgyti pagal šį receptą su paprastomis salotomis. Tačiau čia yra keletas kitų būdų, kaip užbaigti šį patiekalą:

Cajun vištiena su bulvių koše

Laikymo patarimai

Didelė tikimybė, kad neliks likučių. Bet jei yra… čia yra keli būdai, kaip jį saugoti.

  • Sandėliuoti: Laikyti sandariame inde šaldytuve 3–4 dienas.
  • Užšaldyti: Šaldymas yra puikus pasirinkimas, jei artimiausiu metu norite mėgautis šiuo vištienos patiekalu greitai pašildydami! Tiesiog likučius laikykite šaldiklyje saugioje talpykloje iki 3 mėnesių.

Daugiau skanių vištienos receptų

Tikiuosi, kad jums (ir visiems, kam patieksite) patiks šis kreminės Cajun vištienos receptas. Kai tik išbandysite, toliau esančiame komentarų laukelyje praneškite man, kaip tai pasirodė!

Balta kreminės cajun vištienos keptuvė

Kreminė Cajun vištiena

Ši kreminė cajun vištiena yra vakarienė, kurią gaminsite vėl ir vėl. Prieskoniais pagardinta vištiena troškinama kreminiame padaže su daržovėmis!

  • Jei norite sumažinti prieskonių kiekį, galite sumažinti Cajun prieskonių kiekį iki 1 šaukšto.
  • Aš naudoju savo mėgstamą troškinimo keptuvė šiam receptui.

Kalorijos: 448kcal, Angliavandeniai: 8g, Baltymas: 6g, Riebalai: 45g, Sotieji riebalai: 23g, Polinesotieji riebalai: 3g, Mononesotieji riebalai: 16g, Cholesterolis: 107mg, Natris: 140mg, Kalis: 250mg, Pluoštas: 2g, Cukrus: 4g, Vitaminas A: 3164TV, Vitamino C: 18mg, Kalcis: 132mg, Geležis: 1mg

©Downshiftology. Turinys ir nuotraukos yra saugomi autorių teisių. Dalijimasis šiuo receptu yra skatinamas ir vertinamas. Griežtai draudžiama kopijuoti ir (arba) įklijuoti visus receptus į bet kokią socialinę žiniasklaidą.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *