Klevo obuolių pyragas {Double Crust & Deep Dish}

Žingsnis po žingsnio šio pyrago recepto instrukcijos

1 žingsnis: Padarykite plutą

Viso grūdo konditerijos miltus, universalius miltus, klevų cukrų ir druską susmulkinkite virtuviniu kombainu. Įpilkite sviesto ir apdorokite, kol sviestas susmulkins ir mišinys taps panašus į rupius miltus. Jei neturite virtuvinio kombaino arba norite tai daryti rankomis, naudokite konditerijos trintuvą, du peilius arba greitai supjaustykite rankomis.

Atidarykite dangtį, užpilkite aliejaus ir pulsuokite, kad sujungtumėte. Atidarykite dangtį ir užpilkite ½ puodelio ledinio vandens. Apdorokite, kol mišinys susijungs.

Jei mišinys atrodo sausas arba nesusidaro į rutulį, pabandykite suspausti saują trupinių. Jei jis vis tiek nesusimaišys, įpilkite iki ¼ puodelio daugiau ledinio vandens. Padalinkite tešlą per pusę ir suformuokite į du diskus, suvyniokite į plastiką ir laikykite šaldytuve, kol sutvirtės ir atvės, mažiausiai 1 valandą.

2 veiksmas: įkaitinkite orkaitę

Orkaitės centre išdėliokite groteles. Įkaitinkite orkaitę iki 350ºF. Kepimo skardą išklokite folija arba pergamentu.

3 veiksmas: užpildykite

Į didelį dubenį sumeskite Macintosh obuolius, kietus obuolius, klevų sirupą, citrinų sultis, universalius miltus, kukurūzų krakmolą, cinamoną, muskato riešutą ir druską.

4 veiksmas: surinkite pyragą

Darbo paviršių lengvai pabarstykite miltais. Vieną tešlos diską iškočiokite į apskritimą, maždaug 14 colių skersmens. Perkelkite į 9 colių gilaus indo pyrago lėkštę. Tešlą švelniai įspauskite į pyrago lėkštės kampus. Į pyrago lukštą sudėkite obuolių įdarą, išdėliodami taip, kad jie būtų kuo kompaktiškesni. Antrąjį tešlos diską iškočiokite į apskritimą, maždaug 12 colių skersmens. Uždėkite ant obuolių įdaro. Apvyniokite kraštus ir suspauskite kraštus, kad susidarytumėte rievėtą kraštą. Aptepkite plutą kiaušinio tryniu. Pabarstykite turbinado. Pyrago viršuje išpjaukite penkias 1 colio ilgio garų angas.

5 veiksmas: kepkite pyragą

Padėkite pyragą ant paruoštos kepimo skardos. Kepkite pyragą, kol pluta taps auksinės rudos spalvos, o įdaras šiek tiek burbuliuos pro angas, 60–80 minučių. Prieš pjaustydami leiskite atvėsti ant grotelių iki kambario temperatūros.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *