Kas sezono metu: liepa | Sukurkite vadovą su receptais!

gražių uogų iki sultingų persikų, šiame iliustruotame gaminių vadove rasite sąrašą vaisiai ir daržovės liepos mėnesį. Taip pat įtraukta daugiau tdaugiau nei 50 sezoninių receptų kuri įkvėps jus valgyti šviežiai ir sezoniškai visą mėnesį.

Sveiki atvykę į mano mėnesinių sezoninių produkcijos vadovų 7 mėnesį!

Vasara įsibėgėja. Atšilus orams vaisiai ir daržovės auga ir sunoksta greičiau. Vasaros nuotaiką galite pamatyti persikuose, abrikosuose, pomidoruose, melionuose ir agurkuose. Ant stalų pūpso sultingos uogos ir geltoni saldieji kukurūzai. Rinka trykšta spalvomis ir šviežumu.

Jei jums įdomu kokie vaisiai ir daržovės yra sezono metu liepos mėnesįčia yra visas dabar sezono produkcijos sąrašas.

Ieškote receptų idėjų? Tiesiog spustelėkite toliau pateiktas nuorodas ir pasisemkite įkvėpimo, kurio jums reikia sveikai gaminti visą mėnesį.

Daržovės liepos mėnesį

Avokadas, rukola, artišokai, pupelės, burokėliai, paprikos, bok choi, brokoliai, kopūstai, morkos, žiediniai kopūstai, salierai, salierai, čili, mangoldai, cikorija, čili žalumynai, kukurūzai, agurkai, baklažanai, endivijos, fava pupelės, pupelės pupelės, česnakai, žalieji žirneliai, krienai, porai, salotos, lapiniai kopūstai, kaliaropės, naujos bulvės, okra, ridikai, špinatai, laiškiniai svogūnai, askaloniniai česnakai, vasariniai moliūgai, ropės, pomidorai, pomidorai, ropės, cukinijos.

Vaisiai liepos mėnesį

Obuoliai, abrikosai, gervuogės, mėlynės, vyšnios, serbentai, figos, vynuogės, kantalupa, nektarinai, apelsinai, persikai, kriaušės, slyvos, avietės, rabarbarai, braškės ir arbūzas.

Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. liepos mėn. Jis buvo atnaujintas naujais receptais ir paskelbtas iš naujo in 2022 m. liepos mėn.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *