Kalėdų dovana (Vitamix + Downshiftology Meal Prep Cookbook)

Atėjo tas metų laikas mūsų kasmetinei Kalėdų dovanai! Tačiau šiais metais dovanoju ne tik a Vitamixbet ir pasirašyta mano „Healthy Meal Prep“ kulinarinės knygos kopija!

Man visada labai smagu dovanoti šiuos maišytuvus ir praskaidrinti kažkieno dieną. Ir šiandien vienas skaitytojas turės galimybę laimėti daugiausiai mano adresuzed virtuvės įrankis – Vitamix A3500 (daugiau apie tai skaitykite čia)!

Be to, šį Vitamix galėsite naudoti keliems mano mėgstamiausias receptai mano maisto ruošimo knygoje! Tai apima tokius receptus kaip mano kreminis baltas gaspačas, gražus bananų uogų kremas, visas humusas (-ai), kurį (-i) galite įsivaizduoti, ir taip, net desertas – mano pagrindinės laimo tarteletės!

Kaip patekti į dovanų

  • Palikite komentarą šio įrašo apačioje, nurodant, kuriame mieste ir valstijoje gyvenate (į komentarų formą įtraukite teisingą el. pašto adresą, kad susisiektumėte su laimėtoju).
  • Prenumeruokite mano el. pašto sąrašą čia jei dar to nesinaudojote!

Dovanų sąlygos

  • Ši dovana skirta 18 metų ir vyresniems asmenims iš JAV ir Kanados (norėčiau, kad galėčiau jį paversti pasauliniu mastu, bet, deja, „Vitamix“ gali siųsti tik į JAV ir Kanadą).
  • Įėjimas uždaromas vidurnaktį gruodžio 22 d., ketvirtadienis ir nugalėtojai bus paskelbti Gruodžio 23 d., penktadienis.
  • Su laimėtoju bus susisiekta el. paštu, kitą savaitę bus paskelbta naujienlaiškyje ir bus atnaujinta šiuo įrašu!

Sėkmės Downshifters! – xo, Lisa

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *