Kaip mes kuriame downshiftologijos receptus

Manęs nuolat klausia, kaip mes kuriame receptus, kuriuos matote šioje svetainėje. Taigi aš maniau, kad šiandien suskaidysiu jį tau!

Lisa Bryan ir Emily Liao virtuvėje išbando „Downshiftology“ receptus

Daugelis iš jūsų žino, kad pradėjau Downshiftology prieš aštuonerius metus po to, kai baigiau įmonių pasaulis. Mano tikslas buvo pasidalinti paprastais, sveikais, be glitimo receptais, kuriuos gaminau savo virtuvėje. Kai sukūriau šią svetainę, net neįsivaizdavau, kad ji taps tokia, kokia yra šiandien – sėkmingu verslu ir prekės ženklu su darbuotojais, YouTube kanalas su milijonais prenumeratorių ir perkamiausia kulinarijos knyga!

Kaip galite įsivaizduoti, viskas šiek tiek pasikeitė nuo tų ankstyvųjų dienų, kai vienos moters šou fotografavo receptus mano tėvų rūsyje. Tačiau vienas dalykas išlieka – mano receptų sėkmės užtikrinimas tavo virtuvė visada bus mano prioritetas. Taigi štai kas į tai įeina.

Kaip renkamės receptus

Prieš pasinerdami į receptus, svarbu supažindinti jus su mano socialinės žiniasklaidos vadybininku, Emilė Liao. Emily dirba su manimi nuo 2019 m., o mes kartu dirbame kasdienę „Downshiftology“ veiklą ir kuriame receptus bei vaizdo įrašus, kuriuos matote.

Mes su Emily susitinkame kiekvieną pirmadienio rytą ir aptariame savo turinio kalendorių, kurį planuojame savaites ir mėnesius į ateitį. Renkantis receptus atsižvelgiame į keletą kriterijų:

  • Sezoniškumas & Tiekimas: ar ingredientai yra „kasdieniai“ ir ar produktai šiuo metu yra sezono metu? Mes visada norime būti tikri, kad galėsite rasti ingredientų savo vietinėse rinkose. Taigi šparagų receptus skelbsime pavasarį, o riešutinių moliūgų receptus – rudenį, kai bus gaminamas didžiausias sezonas.
  • Originalumas: ar receptas turės savo unikalų sukimąsi? Visi receptai svetainėje yra be glitimo ir rafinuoto cukraus, daugiausia dėmesio skiriant maistinių medžiagų kiekiui ir sveikatai (žinoma, atėmus mano desertus). Tai reiškia, kad aš visada remsiu klasikinius receptus, tokius kaip vištienos salotos, čili ir net naktinės avižos. Ir nors sunku sukurti labai originalų vieno ingrediento receptą, pavyzdžiui, kepti kiaušinius ar šoninę orkaitėje, aš visada stengiuosi pateikti naudingiausių patarimų, remdamasis savo asmenine patirtimi!
  • Sunkumo lygis: Ar galite lengvai atkurti receptą savo virtuvėje su pagrindine virtuvės įranga? Esu didelis maisto gaminimo be rūpesčių šalininkas. Taigi daugumai mano receptų reikia tik pagrindinių virtuvės reikmenų, tokių kaip puodai, keptuvės, dubenys, kepimo skardos, troškinimo indai ir t. t. Ir jei norite žengti žingsnį toliau, gali būti keletas specialių receptų, kuriems reikalinga lėta viryklė. arba oro gruzdintuvė.
Lisa Bryan ir Emily Liao virtuvėje kuria Downshiftology receptus

Kaip mes išbandome receptus

Kai turėsime receptų planą, kiekvieną receptą parengsiu asmeniškai. Tada aš pradedu dirbti virtuvėje, bandydamas juos! Daugelis receptų prieš paskelbiant svetainėje yra išbandomi 3–4 kartus.

Esu apie patikimus, niekuo neišsiskiriančius receptus, ir man labai svarbu, kad receptai pasirodytų pirmą kartą tavo virtuvės. Ypač todėl, kad tam tikri ingredientai, tokie kaip šonkauliukai, kalakutienos ar jautienos nugarinė, gali būti gana brangūs.

Be to, dabar fotografuoju (nuo šių metų!) ir turiu maisto stilistą bei profesionalą maisto fotografas Kas gamina ir fotografuoja mano receptus lauko virtuvėje, tai dar vienas išbandymas, siekiant užtikrinti, kad receptas būtų 100 % paruoštas svetainei.

Kaip filmuojame receptų vaizdo įrašus

Net ir po visų šių metų aš vis dar filmuoju ir redaguoju visus savo „YouTube“ vaizdo įrašus. Patikėk manimi, kai sakau, tai daug darbo! Ir norėčiau, kad galėčiau suteikti papildomos pagalbos. Tačiau dar neradau išorės pagalbos, kuri galėtų išlaikyti mano profesionalų stilių ir sutaupyti laiko.

Kalbant apie socialinės žiniasklaidos vaizdo įrašus, tokius kaip „Reels“, „TikToks“ ir „Shorts“, Emily juos filmuoja „iPhone“ mano virtuvėje, paprastai man tuo pačiu metu filmuojant „YouTube“ vaizdo įrašą. Tai leidžia praleisti įtemptas dienas virtuvėje, bet dabar tikrai turime tam tikrą ritmą. Tada Emily redaguoja tuos vaizdo įrašus, kol mes juos paskelbiame socialinėje žiniasklaidoje.

Ar kada nors atnaujinate receptus?

Taip, mes tikrai taip! Svetainėje nuolat peržiūriu senesnius receptus, ar mums reikia: 1) iš viso atnaujinti receptą pagal skaitytojų atsiliepimus ir (arba) 2) nufotografuoti naujas nuotraukas, kad receptas atrodytų šviežias. Vienodai svarbu išlaikyti tiek senų, tiek naujų receptų kokybę. Taigi galite pamatyti klasikinius skaitytojų mėgstamus receptus, pvz., gvakamolę ar auksinį pieną, jei neseniai juos atnaujinome.

Tikiuosi, kad tai atsakys į kai kuriuos klausimus, kaip mes kuriame, išbandome ir užtikriname, kad „Downshiftology“ receptai būtų geriausi, kokie tik gali būti! Jei turite daugiau klausimų, pateikite juos komentaruose žemiau.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *