Kaip išvalyti ekologiškus vandens butelius

Naudokite šį netoksišką metodą ekologiškiems vandens buteliams valyti. Nesvarbu, ar naudojate nerūdijančio plieno ar aliuminio vandens butelius, šis vandens butelių valymo įrankis pašalina bakterijas ir kvapus!

Šį įrašą remia Filialo pagrindai

Kodėl turėtumėte valyti daugkartinius, ekologiškus vandens butelius

Kaip dažnai valote vandens butelius? Ar tu kada nors?

Jei esi toks kaip aš, nuolat geri iš savo. Jie išlieka gana švarūs, tačiau bakterijos iš jūsų burnos gali patekti per šiaudelį ir patekti į vandens butelį. Bakterijos mėgsta drėgmę, todėl labai svarbu turėti švarų buteliuką!

Man dar svarbiau, kad mano vaikams būtų švarus butelis. Jie nėra tokie tvarkingi ir tvarkingi, kai reikia gerti iš vandens butelių, ypač jei jie geria iš jų valgydami. Net negaliu suskaičiuoti, kiek kartų ėjau papildyti savo vaiko nerūdijančio plieno butelį ir radau maisto, įstrigo šiauduose ir vandens butelyje.

Reguliariai valydami vandens butelius (man maždaug kartą per savaitę), mūsų nerūdijančio plieno vandens buteliai išlieka švarūs ir be kvapo! Ypač kai už kampo grįžo į mokyklą, mano vaiko vandens buteliai mokyklai visą vasarą sėdėjo savo kuprinėse ir juos reikia labai kruopščiai išvalyti.

Žiūrėkite, kaip išvalyti daugkartinio naudojimo vandens butelius

Pastaba: taip pat galite žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“..

2 maži berniukai geria iš daugkartinio vandens butelių

Mūsų mėgstamiausias nerūdijančio plieno butelis

Man labiausiai sekėsi su Yeti vandens buteliais! Man patinka jų 18 uncijų Rambler ir Rambler butelio šiaudų dangtelis. Asmeniškai man labiau patinka gerti iš šiaudelio, o 18 uncijų dydis puikiai telpa mano automobiliniame puodelių laikiklyje.

Dėl mano vaikų vandens butelių mokyklai (ir namams!) jų Rambler Jr 12 uncijų Kids Bottle negalima įveikti. Su 3 mažais berniukais, Išbandžiau kiekvieną vaikišką nerūdijančio plieno buteliuką, o Yeti tikrai yra mano mėgstamiausias. Man patinka, kad jis turi kietą šiaudelį, todėl mano vaikai negali jo kramtyti, kaip su kitais silikoniniais šiaudeliais. Jis taip pat yra visiškai nepralaidus, kai uždarytas, nors jis nepraleidžia, kai yra atidarytas. Puikiai telpa į mokyklinę kuprinę, ir man patinka, kad galiu prie jos pridėti jų vardą.

Taip pat žinau, kad daugeliui žmonių pasisekė su aliuminio vandens buteliais, o šis švarus butelių įsilaužimas tiks ir jiems!

filialo pagrindų ekologiškas pradinis rinkinys

Kaip išlaikyti švarų butelį su netoksišku valikliu!

Aš tiek kartų dalinausi oper metus mano meilė Filialo pagrindai. (kodas TASTESLOVELY ir 15% nuolaida bet kuriam pradiniam rinkiniui!). Tai ne tik geriausias mano kada nors naudotas valiklis be toksiškų medžiagų, bet ir geriausias valiklis laikotarpį. Taigi nenuostabu, kad dar kartą Filialo pagrindai yra tobulas mano nerūdijančio plieno butelio valiklis!

Filialo pagrindai yra augalinės ir mineralinės kilmės, todėl jame nėra kenksmingų ar stiprių cheminių medžiagų. Jaučiuosi visiškai saugus naudodamas jį ekologiškuose vandens buteliuose, iš kurių nuolat geriame. Aš naudoju jų putojantį ploviklį šiam vandens butelio valymui ir jis puikiai veikia.

Laikykite švarų nerūdijančio plieno butelį žingsnis po žingsnio!

Natūraliai išvalyti nerūdijančio plieno arba aliuminio butelius be jokių atšiaurių ar kenksmingų cheminių medžiagų, labai paprasta. Svarbiausia, kad toksiškos valymo cheminės medžiagos nepatektų į jūsų vandens butelį, taigi ir į vandenį, kurį geriate iš jo.

10 paprastų žingsnių, kaip išvalyti ekologišką vandens butelįs

vandens butelių valymo šepečiai ir šakų pagrindai putojantis plovimas

1. Surinkite savo reikmenis.

Priemonės, kurių jums prireiks vandens buteliui valyti:

  1. Šerių butelių šepetys
  2. Šiaudų valymo šepetys
  3. Filialo pagrindai Putojantis plovimas
vandens pylimas iš daugkartinio vandens butelio

2. Ištuštinkite vandens butelius.

Jei vandens buteliuose yra vandens ar kito skysčio, išpilkite jį.

išardydami jeti vandens butelius, kad juos išvalytumėte

3. Išardykite.

Ištraukite visas nerūdijančio plieno arba aliuminio vandens butelių dalis, kad jos būtų kruopščiai išvalytos.

putojančio muilo įpylimas į buteliuko šepetį

4. Pridėti Filialo pagrindai Putojantis ploviklis buteliukams.

Tada įpilkite šiek tiek šalto vandens buteliuko šepetys pirma, tada atlikite 3 siurblius Filialo pagrindai Putojantis plovimas.

trys nuotraukos viena šalia kitos, rodančios, kaip valyti ekologiškus vandens butelius butelių šepetėliu

5. Nušveiskite vandens butelį.

Naudojant muilą buteliuko šepetyskruopščiai nuvalykite plieninio butelio vidų ir išorę, taip pat dangtelį.

valymo šiaudai jeti vandens butelyje su šakos pagrindais

6. Nuvalykite šiaudą.

Po to pridėkite 1 pompą Filialo pagrindai Putojantis plovimas šiaudų valymo šepetysir nuvalykite dangtelio šiaudelius ir šiaudų sritį. Tai užtikrins, kad turėsite švarų butelį IR švarius šiaudus.

išvalytus nerūdijančio plieno vandens butelius išskalauti vandenyje esančiame kriauklėje

7. Nuplaukite.

Baigę valyti vandens butelį, nuplaukite juos, kad pašalintumėte visą muilą.

oro džiovinimo nerūdijančio plieno vandens buteliai ant prekystalio

8. Oro džiovinimas.

Ekologiškus vandens butelius padėkite ore džiūti kelias valandas arba dar geriau – per naktį. Tai labai svarbus žingsnis, nes norite, kad oras išdžiovintų bet kokią drėgmę iš nerūdijančio plieno ar aliuminio vandens butelių, o tai taip pat sunaikins visas drėgnoje aplinkoje, ypač dangčio ir šiaudų srityje, tvyrančias bakterijas.

išvalius jeti vandens butelius

9. Surinkite.

Galiausiai, kai vandens buteliai visiškai išdžius, surinkite juos iš naujo.

virtuvės kriauklės snapelis, pripildantis vandens į mėlyną nerūdijančio plieno stiklinę

10. Įpilkite vandens

Po to turėsite švarų butelį, kurį galėsite papildyti ir mėgautis vėl ir vėl! Pakartokite šį vandens butelio valymo procesą maždaug kartą per savaitę arba jei vandens butelyje pastebėsite nemalonų kvapą.

DUK, kaip išlaikyti švarų butelį

Kaip dažnai turėčiau valyti nerūdijančio plieno arba aliuminio vandens butelius?

Tai priklauso nuo to, kaip dažnai jį naudojate! Mano namuose mes juos naudojame nuolat ir aš pastebėjau, kad kartą per savaitę mums labiausiai tinka.

Ar turite „Branch Basics“ kodą?

Taip! Kodas TASTESLOVELY ir 15% nuolaida bet kuriam pradiniam rinkiniui! Štai mano sąžininga jų produktų apžvalga, jei norite gauti išsamesnės informacijos!

Ar dažniau valote vaikų vandens butelius mokyklai?

Kartais! Nors žinau, kokį nusidėvėjimą patiria jų nerūdijančio plieno buteliai namuose ir mokykloje, ne visada žinau, kur jie atsiduria. Taigi, aš tikrinu juos kasdien, kai vaikai grįžta namo, o jei jiems reikia greito vandens butelio valymo šveitimo, atlieku aukščiau nurodytus veiksmus ir leidžiu jiems išdžiūti per naktį, kad jų vandens buteliai mokyklai būtų paruošti kitai dienai!

Ačiū Filialo pagrindai už šio įrašo rėmimą!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *