„Coffee Talk“ – „Beaming Baker“.

Kavos pokalbis – lapkritis: prisijunkite prie manęs pabendrauti prie laužo (arba orkaitėje su sausainių kepimu, tas pats dalykas), pabendraukite, pabendraukite ir galbūt pasimėgaukite keletu saldumynų su kava, arbata ir viskuo, kas tarp jų. 💞

moliūgų šokoladiniai batonėliai be glitimo rudame fone su dubeniu moliūgų pyrago prieskonių

Labas. Praėjo labai daug laiko nuo tada, kai turėjau galimybę tikrai, nuoširdžiai su tavimi pasisveikinti. O jei esi naujokas: labas! pirmą kartą.

Kas čia vyksta? Na, mes su Eriku persikėlėme!! (šokeris), nusipirkome kažką didelio, ir mes išbandė keletą naujų dalykų. Taigi paimkite puodelį ko nors šilto, jaukios antklodės ir prisijunkite prie manęs šiek tiek pabendrauti.

Tada toliau pateiktuose komentaruose praneškite man, kaip jums sekasi. Man tikrai patinka jus girdėti. 💬 🫂

Eime!

⬇️ Pradedame ruošti savo receptų nuotraukas, kad visi tikrai pasijustų lyg virtuvėje su mumis – ir būtų lengviau suprasti, kaip paruošti receptą. (Šūkis kolegoms vizualiai besimokantiems!) Štai žemės riešutų sviesto granolos batonėlių pavyzdys.

du granolos batonėlio mišinio paveikslėliai pridedami ir išlyginami keptuvėje.

Mes persikėlėme (ir judėjome, ir judėjome).

Taigi, kai paskutinį kartą kalbėjomės, su Eriku svarstėme galimybę įsigyti namą. Bet pirmiausia (!) turėjome rasti kur persikelti. Aukštai ir žemai ieškojome tinkamos vietos… Ir jei jau kurį laiką buvote su mumis, žinote, ką mes su Eriku gyvenome *visur*. Gerai, mes tikrai ne visur gyvenome, bet gyvenome daug – daug kur JAV.

Taigi mes skyrėme daug laiko tyrinėdami… ir tyrinėdami… ir tyrinėdami. Norėjome rasti kur šilta, super saulėta ir kur tiktų mūsų asmenybei. Ir, mes jį radome.

Kol kas privatumo sumetimais šią vietą neslėpsime ir tikimės, kad suprasite. Atsitiko per daug pastebėjimų, ir tai tikrai ne kartą išgąsdino mano mamą ir Eriką… lol.

Bet žinok, mes laimingi. Po 18+ persikraustymo per mažiau nei 13 metų pagaliau esame laimingi. Pasirinkome tinkamą vietą, ir labai malonu rasti vietą, kurioje tikrai namai.

Nusipirkome namą. 🏠

Taigi, radę būseną, kuri jaučiasi kaip namuose, turėjome susirasti namą. Ir, kaip jūs tikriausiai atspėjote, į šią rinką patekti nebuvo lengva.

Per šį laikotarpį kelis kartus persikraustėme, kad galėtume atlikti namo kratą, ir tai buvo beprotiška. Pavyzdžiui, britų „pamišęs“, dar žinomas kaip pamišęs. Daug juoko. Gerą laiką gyvenome iš dėžių, ir tinklaraštis dėl to šiek tiek nukentėjo. Mes įsitaisome ir grįžtame prie virtuvės bandymų, ir tikimės, kad jums patiko viskas, ką mes dalijamės.

Gerai, grįžkime prie namo pirkimo. Taigi, kaip galėčiau tai apibendrinti kuo keliais sakiniais be blaškymosi, nes būsto pirkimas buvo tiesiog kvaila?

Ieškojome aukštai ir žemai, kovojome (gerai dramatiškai), kad išlaikytume savo norus, plačiai kalbėjome, ką daryti, jei kitais metais nerastume namo (rasti nuolatinį butą, kraustytis į kitą miestą ir pan. .), ir stengėsi žongliruoti viskuo neprarasdamas.

Ir galiausiai, kai mes kaip tik ruošėmės pasiduoti ir/ar plėšytis plaukus ir persikelti į kosmosą 🚀 (įsivaizduojate), mes jį radome.

Mūsų tobuli namai mums. Ji šviesi, laiminga, atvira ir tokia kupina džiaugsmo. Mes tik mokomės, nuo ko pradėti visą šį namų nuosavybės verslą, ir tarsi stebimės, kad iš tikrųjų turime užpakalinį kiemą (šaukite miesto gyventojams, nes per visus savo gyvenimo metus jo niekada neturėjome).

Bet mes laimingi. 🙂 O kaip tau? Bet kokių naujų judesių? Ar kas nors perka namą šiuo laukiniu laiku? Ar jums patiko tai, prie ko apsisprendėte?

Obuolių duonos recepto nuotrauka ant serviravimo lentos su obuolių griežinėliais

Pradėjome naują seriją (neoficialiai).

Sekite naujienas apie visus skanūs receptai ateiti. Tiesiog žinokite, kad išgirdome jūsų prašymus pikantiškų receptų ir jau pakeliui pas jus! Pradėsime nuo paprastų ir nesudėtingų daržovių patiekalų ir toliau augsime.

Praneškite mums, ką galvojate visą mėnesį! Mūsų nauji receptai tikrai yra mūsų kūdikiai. 💗 Tuo tarpu peržiūrėkite šiuos nuostabius naujus rudens receptus: 🍁

Pusryčiai

Desertas

Kokteiliai

klevų sirupu užpylus plaktą grietinėlę ant veganiškų moliūgų prieskonių blynų

Tavo eilė….

Kaip laikaisi? Kokių atnaujinimų turite man? Ar turite didelių planų atostogoms? Praneškite man toliau pateiktuose komentaruose. Visada malonu išgirsti, kas naujo su jumis.

Siunčiu tau visą savo meilę ir gal net balandį, xo Demeter ❤️

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *