Cajun prieskoniai – Downshiftology

Šis naminis cajun prieskonių yra geriausias prieskonių mišinys, kuris kiekvienam patiekalui suteikia žemiško, drąsaus ir pietietiško prieskonio!

Šalia šaukšto dubuo su cajun prieskonių ingredientais
Nuotrauka: Gayle McLeod

Galima sakyti, kad esu a didelis gerbėjas cajun prieskonių. Nesvarbu, ar naudoju jį klasikiniams patiekalams, pvz., jambalaya, ar savo kūrybai, pavyzdžiui, kreminei cajun vištienai (netrukus!), šis prieskonis visada sugrąžina mane į Naujojo Orleano nuotykius ir Luizianos komfortiško maisto širdį bei sielą.

Ir nors daugelis mano, kad cajun maistas yra super aštrus (Patikėk manimi, kai kurie patiekalai yra!), Parduotuvėje įsigyti cajun prieskoniai yra vidutiniškai aštrių, žemiškų ir drąsių skonių mišinys. Mano naminis cajun prieskonis panašus į pastarąjį, todėl lengva mėgautis skaniais cajun skoniais ir receptais tiesiog namuose!

Cajun prieskonių mišinys dubenyje

Cajun prieskonių ingredientai

Šį prieskonį greičiausiai galima pasigaminti su jau turimais prieskoniais ir žolelėmis. Štai ko jums prireiks.

  • paprika & Kajano pipirai: Daugumoje cajun prieskonių prisotina paprika dėl to aštrumo. O kajeno pipirai tai tik pabrėžia.
  • Česnakų ir svogūnų milteliai: Galingas duetas bet kokiam prieskonių pagrindui. Bet šiam aš labiau linkstu į česnako miltelius.
  • Išdžiovintas Vaistažolės: Raudonėlis ir čiobreliai suteiks žolelių skonio gilumo ir kreolų virtuvės patiekalų.

Žemiau raskite spausdinamą receptą su išmatavimais.

Kaip pasigaminti Cajun prieskonių

Pasigaminti savo prieskonių mišinį taip paprasta, kaip viską sumaišyti ir laikyti mano mėgstamiausiame stikliniai prieskonių stiklainiai. Šie stiklainiai puikiai tinka padvigubinti ar net keturis kartus padidinti šį receptą – tai, tiesą sakant, yra geriausia, kai reikia pastiprinti paprastą vištienos ar daržovių vakarienę.

Kiek laiko truks šis prieskonis? Na, o jei naudosite šviežius prieskonius ir džiovintas žoleles, tai gali trukti iki vienerių metų!

Cajun prieskoniai stiklainyje

Cajun prieskonių naudojimo būdai

Turėti butelį naminių cajun prieskonių gali būti vienas universaliausių prieskonių mišinių. Ypač jei mėgstate gilų, aštrų maistą. Štai keletas būdų, kaip juo naudotis!

  • Užtepkite jį ant mėsos ir jūros gėrybių. Su visais cajun maistu šis prieskonis puikiai tinka dėti į visų rūšių žuvį (ypač krevetes), vištieną ar kepsnius, keptus keptuvėje arba ant grotelių.
  • Pabarstykite daržovėmis. Tai suteikia skrudintoms daržovėms aštrumo. Ypač skrudintos bulvės, morkos, paprikos, pomidorai ir moliūgai.
  • Įmaišyti į sriubas. Jei norite pridėti prieskonių į paprastą sriubą, pavyzdžiui, mano kopūstų sriubą, tiesiog įpilkite maždaug vieną šaukštą.
  • Nepamirškite apie jūros gėrybių virimus! Šis pietietiškas patiekalas yra Luizianos klasika ir tai nėra jūros gėrybių virimas be gausybės cajun prieskonių (arba cajun padažo).

Daugiau naminių prieskonių

Jei norite paragauti meksikietiškų ar Teksaso skonių – išbandykite šiuos kitus prieskonių mišinius!

Jei gaminate šį cajun prieskonį, žemiau esančiame komentarų laukelyje praneškite, kaip jums tai patinka ir kam jį naudojote!

Dubenėlis cajun prieskonių ingredientų

Cajun prieskoniai

Cajun prieskoniai yra geriausias prieskonių mišinys, kuris bet kuriam patiekalui suteikia žemiško, drąsaus ir pietietiško prieskonio!

Kalorijos: 191kcal, Angliavandeniai: 41g, Baltymas: 8g, Riebalai: 4g, Sotieji riebalai: 1g, Polinesotieji riebalai: 2g, Mononesotieji riebalai: 1g, Natris: 13988mg, Kalis: 1018mg, Pluoštas: 16g, Cukrus: 4g, Vitaminas A: 12694TV, Vitamino C: 8mg, Kalcis: 286mg, Geležis: 13mg

©Downshiftology. Turinys ir nuotraukos yra saugomi autorių teisių. Dalijimasis šiuo receptu yra skatinamas ir vertinamas. Griežtai draudžiama kopijuoti ir (arba) įklijuoti visus receptus į bet kokią socialinę žiniasklaidą.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *