Butternut Skvošas Mac ir sūris

Žingsnis po žingsnio šio recepto instrukcijos

kepimo indą padengti kepimo purškalu ir moliūgą garinti

1 veiksmas: įkaitinkite orkaitę

Įkaitinkite orkaitę iki 400ºF. 2 kvortų kepimo indą padenkite kepimo purkštuvu.

2 veiksmas: virkite skvošą

Tuo tarpu dideliame puode su garintuvo priedu užvirinkite kelis colius vandens. Įpilkite moliūgų ir garinkite uždengę 8–12 minučių, kol labai suminkštės.

sutrinti pusę moliūgo ir išvirti makaronus

3 veiksmas: sutrinkite pusę virto moliūgo

Maždaug pusę moliūgo sutrinkite nedideliame dubenyje ir atidėkite.

4 veiksmas: tuo tarpu išvirkite makaronus

Tuo tarpu užvirkite didelį puodą vandens ir virkite makaronus 2 minutėmis trumpiau nei nurodyta ant pakuotės. Nusausinkite ir atidėkite į šalį.

pasigaminkite baltąjį padažą, tada į sūrio padažą sudėkite makaronus ir moliūgą

5 žingsnis: Padarykite sūrio padažą

Dideliame puode ant vidutinės-stiprios ugnies įkaitinkite 1 šaukštą aliejaus. Įdėkite askaloninius česnakus ir virkite, dažnai maišydami, kol suminkštės ir pradės ruduoti, 1–3 minutes. Įpilkite 2 puodelius pieno ir užvirinkite. Likusį 1 puodelį pieno, miltų, garstyčių, rozmarino, druskos ir pipirų išplakite nedideliame dubenyje iki vientisos masės.

Miltų mišinį supilkite į verdantį pieną, nuolat plakdami. Kepkite toliau, kol mišinys pradės burbuliuoti ir sutirštės. Nukelkite nuo ugnies.

6 veiksmas: surinkite mac & sūrį

Gruyere sūrį įmaišykite į sutirštinto pieno mišinį, kol jis ištirps. Sudėkite sutrintą moliūgą ir plakite, kol susimaišys. Įmaišykite makaronus ir likusius moliūgus. Perkelkite į paruoštą troškintuvą.

ant mac ir sūrio apibarstykite džiūvėsėliais ir po to, kai jis iškeps

7 veiksmas: pridėkite džiūvėsėlių

Sumaišykite džiūvėsėlius su likusiu 1 arbatiniu šaukšteliu aliejaus. Suberkite papriką ir maišykite iki tolygiai drėgnos ir ryškiai oranžinės spalvos. Pabarstykite ant makaronų.

8 žingsnis: kepkite

Pašaukite į orkaitę ir kepkite 10–15 minučių, kol įkais, o viršus apskrus. Prieš patiekdami leiskite atvėsti bent 10 minučių.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *