Berklio istorinis Claremont klubas ir SPA

„Claremont Club and Spa“ su nuostabiu klubu ir baseinu, skaniomis maitinimo galimybėmis ir nuostabiame Berklyje, Kalifornijoje, turėtų būti jūsų sąrašo viršūnėje kitų atostogų vietų sąraše.

Claremont klubas ir SPA.

Kai pasaulis vėl atsivėrė, aš taip džiaugiausi, kad man buvo suteikta galimybė vėl keliauti ir aplankyti nuostabų Claremont klubas ir SPA pateikė „Fairmont Hotels“. Įsikūręs rytinėje San Fransisko įlankos pusėje Berklyje, Kalifornijoje, šis viešbutis siūlo ne tik nuostabius vaizdus į pajūrį, bet ir neįtikėtiną klubo ir maitinimo patirtį.

Apie Claremont klubą ir SPA

IMG 0550 mastelis

Sąžiningai, viena geriausių viešnagės „Claremont“ dalių buvo žinoti istoriją, kiek laiko jis stovėjo. „Claremont Club and Spa“ pirmą kartą duris svečiams atvėrė dar 1915 m., todėl apsistoti daugiau nei 100 metų senumo viešbutyje buvo tikrai ypatinga!

Viešbučio kambarys Claremont klube ir SPA Redaguota

Nepaisant pastato amžiaus, svečių kambariai yra prabangūs ir šiuolaikiški, sukuriantys tobulą modernumo ir pastato istorijos santykį. Mano kambaryje buvo fenomenalus vaizdas į San Fransisco panoramą ir neįtikėtinai patogi lova, kurią paėmiau sau!

Teniso kortai Claremont klube ir SPA centre.

Tikrasis Claremont akcentas yra jų klubas. Visiems svečiams suteikiama visapusiška prieiga prie klubo siūlomų užsiėmimų, jie siūlo tenisą, plaukimą, kūno rengybos užsiėmimus, vaikų užsiėmimus, taip pat žygius pėsčiomis. Asmeniškai kūno rengybos centre praleidau laiką gerai pasportuodamas, pavyzdžiui, vienoje iš jų jogos pamokų, o po to praleisdavau laiką sausoje saunoje arba garinėje.

Baseinas klaremonte Redaguota

Žinoma, baseinas buvo malonus ne tik maudytis, bet ir atsipalaiduoti bei pasimėgauti garsiąja Kalifornijos saule!

Vietinis pietūs

Pusryčiai ir Claremont klubas bei SPA Redaguota

Nieko neturėtų stebėtis, kad didžiulę kelionių dalį man sudaro maistas. Nusprendžiau pietauti savo kambaryje pusryčiams „The Claremont“ ir toli gražu nenusivyliau jų skaniu užtepu. Žinoma, jei valgymas kambaryje nėra jūsų stilius, savaitgaliais čia taip pat siūlomi puikūs priešpiečiai. Limewood baras ir restoranas. Arba galite apsilankyti East Bay nuostatoskad galėtumėte mėgautis kavinės stiliaus pietumis.

LEE 0102

Man patiko didžioji dalis savo patiekalų Limewood bare ir restorane, esančiame nuosavybėje, ir likau sužavėtas gardžių siūlomų jūros gėrybių asortimentu. Meniu keičiasi atsižvelgiant į sezonus, kad būtų naudojami tik švieži, rankomis atrinkti ingredientai. Man labai patiko ir visa žuvis, ir jų kepta vištiena!

Pietūs lauke Claremont klube ands pa Redaguota

Mano mėgstamiausia valgymo Limewood dalis? Lauko vaizdai. Mėgautis gaiviu kokteiliu stebint saulėlydį virš įlankos buvo atsipalaidavimo pavyzdys.

Liz Claremont klube ir SPA Redaguota

Mano viešnagė Claremont klubas ir SPA buvo tobulas atsipalaidavimo, sveikatingumo ir poilsio balansas. Nesvarbu, ar norite pabėgti savaitgalį, ar visą savaitę, rasite atsipalaidavimo ir veiklos, kurios ieškote.

Atskleidimas: Claremont klubas ir SPA surengiau nakvynę ir maitinimą mano viešnagės metu, tačiau visos nuomonės yra mano pačios.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *