20 minučių Philly Cheesesteak keptuvė

Pasiruoškite šiai nuostabiai skaniai ir paprastai 20 minučių Philly sūrio kepsninei! Jums patiks, kaip greitai tai susimaišys su geriausiu nugarinės kepsniu, grybais, svogūnais ir kvapniais paprikomis. Tiek daug skonio ir lengva pagaminti įtemptą savaitės vakarą. Keto draugiškas ir mažai angliavandenių!

Šiomis dienomis man patinka lengvi 20 minučių patiekalai, tokie kaip Viduržemio jūros vištienos keptuvė arba jautienos ir daržovių taco keptuvė – paruoškite visus patiekalus vienoje keptuvėje! Mūsų gyvenimas buvo įtemptas. Tačiau, kaip mitybos specialistas, aš visada teikiu pirmenybę vakarienei kaip laikui, kai mūsų šeima gali susijungti ir mėgautis skaniu maistu. Ši Philly cheesesteak keptuvė nėra išimtis!

Šioje skanioje vakarienėje mes naudojame vieną keptuvę, kad sukurtume mažai angliavandenių ir keto Amerikoje mėgstamo sumuštinio versiją! Plonais griežinėliais pjaustytas kvapnus kepsnys pakepinamas su kai kuriais grybais, paprikomis ir svogūnais. Tada mes užpilame sūriu gėriu! Jei norite, visada galite pridėti hoagie arba patiekti kartu su žalumynais ar žiediniais kopūstais ryžiais. Bet kuriuo atveju nenusivilsite!

Ingredientai Philly Cheesesteak keptuvėms

Štai ingredientai, kurių mums prireiks:

 • Kepsnys: Šiame recepte naudojau viršutinę nugarinę. Tačiau tipiškuose sūrio kepsnių sumuštiniuose gali būti plokščia geležis, sijono kepsnys, šoninis kepsnys, ribeye ar net jautienos nugarinė. Ribeye čia būtų nuostabus!
 • Grybai: Man patinka nuoširdus umami skonis, kurį grybai prideda prie jautienos čia.
 • Svogūnai: Naudokite plonais griežinėliais pjaustytą baltą arba geltoną svogūną
 • Paprikos: Naudojame ir raudonąją, ir žaliąją papriką
 • Provolone sūris: šios rūšies sūrį naudojame tipiškame Philly cheesesteak sumuštinyje! Man patinka, kaip jis tirpsta keptuvėje.

20 minučių ir viena keptuvė – ar tai?

TAIP!!! Gaminant šią Philly sūrio kepsninę reikia labai mažai priežiūros. Aš pažadu. Pradedame įkaitindami didelę keptuvę ant vidutinės ugnies (laukiame, kol keptuvė įkais), ir kepame kepsnį.

 • 1 patarimas: norėdami supjaustyti kepsnį plonais griežinėliais nuo grūdų, galite užšaldyti 20 minučių, kad būtų lengviau pjaustyti.
 • 2 patarimas: galbūt norėsite kepti kepsnį dalimis ir įsitikinkite, kad kepsnys nėra perpildytas, kitaip kepsnys garuose.
 • 3 patarimas: kepsnys neturėtų būti iškeptas iki galo, mes kepame tik 1-2 minutes iš kiekvienos pusės

Keptuvę palaikysime karštą, o kepsnį atidedame į šalį. Visiškai pakepinkite grybus, svogūną ir pipirus. Po 5 minučių įmeskite česnaką. Tada vėl sudėkite kepsnį į keptuvę ir pagardinkite druska bei pipirais. Pabarstykite sūriu ir prieš patiekdami padėkite po broileriu 1 minutei!

Serviravimas ir laikymas

Patiekimas: nesunkiai galėsite mėgautis su hoagie ar mėgstama duona – tai puikus pasirinkimas vaikams. Arba kaip įvyniojimas. Jei norite valgyti mažai angliavandenių ir keto, galite valgyti tokius, kokie yra, su žiediniais kopūstais arba su žalumynais. Mano namų salotos visada yra gera idėja!

Laikymas: šaldytuve galite laikyti iki 5 dienų. Nemanau, kad likučiai taip pat vėl pašildomi (tai tik mano asmeninis pasirinkimas), bet vėl pakaitinkite ant vidutinės silpnos ugnies keptuvėje.

Kitos „One Pan Skillet“ vakarienės, kurios jums patiks!

Philly sūrio kepsnys

Šis skanus ir paprastas Philly sūrio kepsnys yra mažai angliavandenių ir keto Amerikoje mėgstamo sumuštinio versija! Plonais griežinėliais supjaustytas kepsnys, paprikos, svogūnai ir grybai susimaišo su sūriu gėriu tik per 20 minučių.

Paruošimo laikas 5 minučių

Virimo laikas 15 minučių

Porcijos 4

Kalorijos 349 kcal

Ingridientai

 • 1.5
  svarų
  plonai pjaustytas viršutinis nugarinės kepsnys, šoninis kepsnys arba sijono kepsnys
 • 1
  a.š
  avokadų aliejus (padalytas)
 • 8
  oz
  pjaustytų Bella grybų
 • 1
  mažas
  geltonasis svogūnas, plonais griežinėliais
 • 1
  žalios paprikos, smulkiai supjaustytos
 • 1
  raudonos paprikos, smulkiai supjaustytos
 • 2
  gvazdikėliai
  česnako, malto
 • druskos ir pipirų
 • 4
  griežinėliais
  Provolone sūris

Instrukcijos

 1. Smulkiai supjaustykite savo kepsnį nuo grūdų. Galite užšaldyti iki 20 minučių, lengviau pjaustyti. Pagardinkite kepsnį druska ir pipirais.

 2. Įjunkite savo orkaitės broilerį. Įkaitinkite didelę ketaus keptuvę iki vidutinės ugnies. Kai jūsų keptuvė įkaista, įpilkite kelis šaukštelius aliejaus, tada sudėkite kepsnį. Kepkite 1–2 minutes iš kiekvienos pusės (gali tekti tai padaryti dalimis, jei keptuvė perpildyta, kad kepsnys neišgaruotų). Kepsnį atidėkite į šalį, kai jis apskrus. Jo negalima virti iki galo! Kepsnį atidėkite į šalį, o keptuvę laikykite karštą.

 3. Dabar įpilkite likusį aliejų, tada grybus, svogūną ir paprikas. Pakepinkite 5 minutes, jei reikia, įpilkite daugiau aliejaus, tada įmeskite česnako. Virkite dar minutę.

 4. Sudėkite kepsnį atgal į keptuvę ir sumaišykite su daržovėmis. Pagardinkite druska ir pipirais. Pabarstykite sūriu ir perkelkite į broilerį 1 min. Mėgaukitės karštai!

Kalorijos 349 kcal

Riebalai 15g

Sotieji riebalai 6g

Polinesočiųjų riebalų 1g

Mononesotieji riebalai 6g

Cholesterolis 113 mg

Natrio 239 mg

Kalis 960 mg

Angliavandeniai 8 g

Pluoštas 2g

Cukrus 4g

Baltymas 45g

Vitaminas A 1209 %

Vitamino C 65 %

Kalcis 195 proc.

Geležis 3 %

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *