20 ir daugiau skanių čili receptų – skanu ir sveika

Tai toks metų laikas! Laikas didžiuliam dubeniui, pilnam čili! Čia yra daugiau nei 20 čili receptų, kuriuos BŪTINA pagaminti šį sezoną. Peržiūrėkite šį 20+ čili apvalių sąrašą, kad gautumėte puikių idėjų, kokius čili receptus reikia išbandyti!

Daugiau nei 20 čili receptų koliažas

(spustelėkite paveikslėlį, kad patektumėte į receptą, arba nuorodą virš nuotraukos, kad patektumėte į receptą!)

Įmeskite šį „Crock Pot“ grietinėlės sūrio vištienos čili receptą į savo lėtą viryklę ryte ir vakarienės metu gausite skanų čili, kurį pamėgs visa jūsų šeima!

Fantastiškas ir paprastas „Crock Pot“ kreminio sūrio vištienos čili receptas baltame dubenyje.

Jums patiks drąsūs šio Pork Chili Verde skoniai! Kubeliais supjaustyti kiaulienos nugarinės gabalėliai troškinami, kol labai suminkštėja, o tada dedami į skanų naminį verde padažą – TAIP gerai!

Kiaulienos Chili Verde sriuba baltame dubenyje su avokado užpilu

Light Turkija V8 Chili (iš „The Creative Bite“) yra lengva ir sveika 20 minučių savaitės vakarienės idėja, kurią sudaro tik 6 ingredientai ir daug skonio!

Didelis kaušelis čili iš ketaus puodo.

Geriausias visų laikų kalakutienos čili pipiras, pilnas maltos kalakutienos ir pupelių skaniame pomidorų sultinyje, virtame tiesiog puode!

Raudonas dubuo pripildytas čili, o ant viršaus – sūris ir žali svogūnai

Tai Turkija ir pupelės čili (iš Dinners Swerved) susirenka gana greitai ir yra nuoširdu bei sveika! Pabarstykite mėgstamais čili priedais ir mėgaukitės rudens patogumais!

Virš dubenėlio kalakutienos čili

Slow Cooker Buffalo Chicken Chili (iš Recipe Runner) yra puikus būdas pakeisti čili vakarienę ir tikrai patiks buivolių vištienos mėgėjams! Aštrus, kreminis ir pilnas susmulkintos vištienos, baltųjų pupelių, kukurūzų, ant ugnies skrudintų pomidorų, žalių čili ir dar daugiau!

Viršutinė buivolo vištienos čili nuotrauka dubenyje.

Tai Moliūgų čili receptas (iš Flavor the Moments) yra paprastas moliūgų čili receptas su malta kalakutiena, moliūgu, juodosiomis pupelėmis ir daugybe prieskonių! Šis čili yra sotus, dūminis ir puikiai tinka rudeniui!

Du dubenėliai moliūgų čili su sūriu ir jalapeños.

Pamirškite užsisakyti greito maisto išsinešimui čili! Tai Wendy’s Copycat Chili (iš Accidental Happy Baker) susprogdins jus!

Baltas dubuo su kopijuoto Wendy čili

Su šiuo AH-MAZING keliausite į Flavor Town Kepsnių čili receptas(iš Stef’s Eats and Sweets), pagamintas iš švelnių saldžiųjų kukurūzų ir aštrių jalapenų!

Viršutinė nuotrauka su baltu dubeniu, užpildytu čili, ant viršaus pabarstyta jalapeño ir sūriu.

Dar nepasiruošę atsisveikinti su vasara? Tai Kokoso laimo baltoji vištienos čili (iš Oregono dietologo) bus puikus būdas perkelti savo skonio receptorius į rudens virtuvę. Jis lengvas ir kvapnus, bet šiltas ir jaukus – tobulas derinys!

Baltas dubenėlis vištienos čili su šaukštu ir laimu šone.

Lažinamės, kad būsite taip pat priblokšti šio baimę keliančio poveikio Fajita Čili (iš „Grandbaby Cakes“) tokie, kokie esame. Koks smagus būdas pagyvinti savo pietų stalą!

Ketaus nuotrauka su čili receptu su avokadu ir kalendros priedais.

Yummy Slow Cooker Chili Chili troškinys su pinto pupelėmis, bulvėmis, kukurūzais, prieskoniais ir su fetos sūriu. Lengvas paruošimas ir taip skanu!

Dubuo su vištienos bulvių troškiniu viduje ir šaukštu šone.

Gerai išnaudokite rudens daržovių derlių su šiuo maistingų medžiagų kiekiu Greito puodo daržovių čili (iš „A Plantiful Path“), pripildytas sočiųjų juodųjų pupelių ir pupelių.

Baltas mažas dubenėlis daržovių čili.

Dalyvaujate čili kepimo konkurse? Jūs laimėsite pirmąjį prizą su šiuo dangišku lūpų dažymu Geriausias jautienos ir dešros čili receptas (iš „Finding Time to Fly“) su malta dešra ir aštriais jalapenais!

Baltas dubuo su jautiena ir dešra čili, užpiltas Fritos.

Sinsinatis garsėja savo Lengvas ir greitas Sinsinačio čili ir šis receptas (iš „The Savvy Mama Lifestyle“) leis jums pajusti visokį nostalgišką vidurio vakarų skanumą!

Lėkštė su spagečių makaronais, užpilta čili ir tarkuotu sūriu.

Norite smagiai pakeisti klasikinį čili receptą? Paverskite jį a Kukurūzinės duonos čili troškinys! Šį receptą (iš Dancing Through the Rain) lengva paruošti, o ant viršaus dedamas saldaus auksinio kukurūzų duonos sluoksnis.

Balta lėkštė su čili, užpilta virta kukurūzų duona.

Tai GERIAUSIAS baltos vištienos čili receptas!! Tai mano mėgstamiausias čili receptas. Tai labai paprasta ir visiems tai patinka! Paprasta, greita, lengva ir skanu. Tikrai šeimos malonaus vakarienės receptas!

Juodas dubuo pripildytas baltos vištienos čili ir užpiltas tarkuotu sūriu.

Šis aštrus Puerto Riko Turkija Čili (iš Latina Mom Meals) privers jus greitai šokti salsą! Paruoškite fotoaparatą; šis vertas „Instagram“!

Padėklas su dubeniu Puerto Riko čili.

Neįtikėtinas dešrainis lęšių čili, pilnas daržovių, pupelių, dešros, lęšių ir TONA skonio!

Neįtikėtinas dešrainis lęšių čili raudoname dubenyje su šaukštu priešais jį.

Tiems, kurie nori išlaikyti žemą paruošimo koeficientą, bet aukštą WOW koeficientą, tai lengva padaryti „Cheater Chili“ (iš Dizzy Busy & Hungry) bus tas, kurį kartosite šį rudenį!

Mėlynas dubuo, pripildytas čili ir užpiltas sūriu ir kalendra.

Šis „Crock Pot Three Bean Chili“ yra kupinas skonio! Jums patiks šis lengvai paruoštas čili pipiras, virtas tiesiog lėtoje viryklėje iš tikrų, paprastų ingredientų.

Du dubenys, užpildyti čili, su grietine, tarkuotu sūriu ir žaliaisiais svogūnais.

Taco antradienis iš esmės pasikeičia dėl šio seilės verto Lėtos viryklės Taco Chili receptas (iš sūrio varškės rojuje). Pabarstykite kalendra, avokadu, grietine… galimybės neribotos!

Mažas dubenėlis čili su priedais ir priedais fone.

Ar jums patiko šis receptų rinkinys? Jei taip –

Sek mane:

FacebookPinterestInstagramasTwitter

daugiau nuostabių receptų idėjų!!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *