15 minučių keptuvėje keptos šukutės (glotnios su auksine plutele!)

Pan Sered Scallops – tai sveika ir įspūdinga vakarienė įtemptą savaitės vakarą arba puošnią sekmadienio vakarienę. Šis restorano vertas patiekalas yra toks paprastas ir pagaminamas vos per 15 minučių! Jums be galo patiks švelni ir lygi tekstūra, auksinė pluta ir skanus citrininių kaparėlių padažas, subalansuojantis natūralų šukučių saldumą.

Apkeptas šukutes apkepkite baltame dubenyje su citrininiu kaparėlių padažu.

Nors šukutės gali gąsdinti, šis receptas iš tikrųjų pasirodo puikiai, kai kepamas namuose puode ar keptuvėje. Taigi, nesvarbu, ar ieškote šventinio, prabangaus naminio patiekalo, ar tiesiog norėdami paįvairinti baltymų kiekį, šios sviestinės šukutės jums tikrai patiks! Patiekite su paprastomis bulvių koše arba lengvomis salotomis, kad galėtumėte pavalgyti.

Manęs, kaip mitybos specialistą, dažnai klausia apie sveikų baltymų variantus, kurie skiriasi nuo įprastų vištienos ar lašišos receptų. Man patinka rekomenduoti šukutes! Jie ne tik padidina sveiką Omega 3 kiekį, bet taip pat yra puikus B12, seleno ir geležies šaltinis. Šis konkretus receptas taip pat yra tinkamas Keto ir turi mažai angliavandenių!

Šiai versijai kuriame paprastą sviestinį česnakinį padažą su citrina ir kaparėliais. Česnako skonis su aštriais citrina ir sūriais kaparėliais yra puikus derinys švelniam šukučių saldumui subalansuoti! Naudodami ketaus keptuvę, šukutėms suteikiame nuostabią aukso rudą plutą.

Keptuvėje apkeptos šukutės su citrinų padažu ir šviežiomis petražolėmis.

Kaip pasigaminti tobulai lygias ir švelnias keptuvėje apkeptas šukutes!

Štai ko mums reikia norint pagaminti šias šukutes su nuostabiausiu citrininių kaparėlių padažu:

 • 1 tuzinas didelių jūros šukučių
 • Druskos ir pipirų
 • Avokadų aliejus arba alyvuogių aliejus
 • Sviestas
 • Česnakai, susmulkinti
 • Citrinos
 • Baltasis vynas (taip pat gali pakeisti vištienos sultinį)
 • Kaparėliai (nusausinti)
 • Papuošimui šviežios petražolės arba česnakai

Jums reikės a ketaus keptuvė arba nerūdijančio plieno keptuvę, kad gautumėte tobulą auksinę plutą! Įkaitinkite keptuvę iki vidutinės ugnies ir palaukite, kol ji įkais.

Būtinai paruoškite šukutes, nusausinkite ir pagardinkite druska ir pipirais. Kai keptuvė įkaista, supilkite aliejų ir šukutes. Kepkite 2–4 minutes iš kiekvienos pusės (tai priklausys nuo šukučių dydžio). Įsitikinkite, kad jie yra aukso rudos spalvos apačioje! Jei šukutės priešinasi bandant apversti, palaukite dar 30 sekundžių prieš bandydami dar kartą. Antroji pusė turėtų trukti tik 1-2 minutes.

Ketaus keptuvė su keptuvėje keptomis šukutėmis.

Išimkite šukutes ir atidėkite į lėkštę. Keptuvę laikykite karštą, kad galėtumėte pasigaminti padažą!

Į keptuvę įpilkite sviesto, tada česnako. Kepkite 1–2 minutes, tada įpilkite citrinos ir vyno (jei naudojate). Suberkite kaparėlius ir išmaišykite, kad susimaišytų. Nukelkite keptuvę nuo ugnies ir į keptuvę suberkite šukutes, kad kiekviena jų pasidengtų padažu. Patiekite iš karto!

Kokias šukutes pirkti?

Jei įmanoma, norite įsigyti „sausų“ šukučių. Tai reiškia, kad jie nėra mirkomi konservuojančiame vandens tirpale, pavyzdžiui, „šlapios“ šukutės. Dėl to gali susidaryti šukutės, kurios ne taip gerai iškeps, o galų gale bus labiau kramtomos ir permirkusios.

Šviežia ar šaldyta? Atsakymas yra vienas! Šukukėmis galima mėgautis ištisus metus ir bet kur, nes jas galite nusipirkti šaldytų. Tai ypač gera idėja, jei negyvenate niekur arti vandenyno.

Jei perkate šaldytas šukutes, naktį prieš gaminimą atšildykite šaldytuve.

Keptuvėje apkeptos šukutės su auksine plutele ir citrininių kaparėlių padažu.

Ką patiekti su šukutėmis?

Yra tiek daug gerų variantų! Kaip jau minėjau aukščiau, mano bulvių košė ir salotos sukuria visavertį patiekalą. Kitos idėjos apima:

Visos šio įrašo nuotraukos buvo padarytos Loren su Maitinamas ir maitinamas.

15 minučių keptos šukutės (glotnios su auksine pluta!)

Šios keptuvėje skrudintos šukutės turi skaniausią citrininių kaparėlių padažą ir paruošiamas vos per 15 minučių! Sveikas, skanus ir tobulai glotnios tekstūros.

Paruošimo laikas 5 minučių

Virimo laikas 10 minučių

Porcijos 3

Ingridientai

 • 1
  keliolika
  Didelės jūros šukutės
 • Druskos ir pipirų
 • 1
  a.š
  Avokadų aliejus arba alyvuogių aliejus
 • 2
  a.š
  Nesūdytas sviestas
 • 2
  gvazdikėliai
  česnakai,
  malta
 • 2
  Citrinos
 • 1/4
  puodelis
  Baltas vynas*
 • 1
  a.š
  Kaparėliai,
  nusausintas
 • Papuošimui petražolių arba šviežių česnakų
  (neprivaloma)

Instrukcijos

 1. Įkaitinkite didelę keptuvę iki vidutinės ugnies (čia puikiai tinka nerūdijančio plieno arba ketaus keptuvė). Išdžiovinkite šukutes ir pagardinkite druska bei pipirais.

 2. Kai keptuvė įkaista, įpilkite aliejaus. Tada sudėkite šukutes plokščia puse žemyn. Virkite 2-4 minutes (priklausomai nuo šukučių storio). Apverskite, kai pasidarys aukso rudos spalvos, nelieskite ir nemeskite! Jei šukutės lipnios arba priešinasi, dar neapverskite! Prieš bandydami dar kartą, palaukite apie 30 sekundžių. Kepkite antroje pusėje 1–2 minutes arba tol, kol minkštimas viršuje ir apačioje atrodys nepermatomas. Perkelkite šukutes į lėkštę ir atidėkite. Keptuvę laikykite karštą.

 3. Į keptuvę įpilkite sviesto, tada įdėkite česnako rudą 1–2 minutes, tada įpilkite citrinos sulčių ir vyno (jei naudojate). Išmaišykite ir nubraukite visas parudavusias gabalėles. Suberkite kaparėlius ir išmaišykite, kad susimaišytų.

 4. Šaukštu užtepkite padažo ant šukučių ir patiekite. Papuoškite laiškiniais česnakais arba petražolėmis.

Recepto pastabos

* Naudokite sausą baltąjį vyną, pvz., Sauvignon Blanc, Pinot Grigio ar Chardonnay.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *