10 paprastų kalėdinių likučių receptų – mano įkyrus valgytojas

Ciara Attwell kulinarinė knyga „Šeima be rūpesčių“.

Sumažinkite maisto švaistymą ir sutaupykite šiek tiek pinigų per šias Kalėdas naudodami mūsų 10 geriausių receptų, kaip sunaudoti likusius Kalėdų vakarienės likučius!

Mums, suaugusiems, vienas mėgstamiausių Kalėdų dalykų turi būti maistas!

Žinoma, tai puikus laikas šeimos susibūrimams, bet vėlgi, atrodo, kad tai taip pat yra puikios Kalėdų šventės, kuria galės mėgautis visa šeima, sinonimas.

Ir manau, kad mes visi buvome kalti, kad šventinį laikotarpį panaudojome kaip pretekstą pasinerti į mėgstamus skanėstus!

Ar tai būtų kalėdiniai šokoladai, traškučiai ir riešutai, ar iš esmės viskas, kas įvyniota į sluoksniuotą tešlą! Kokybiška gatvė kas nors???

Tačiau vienas dalykas, kuris gana dažnai būna su šiuo maistu, yra sunkus darbas ir daug maisto likučių!

Taigi šiais metais, kai daugelis mūsų bando sutaupyti šiek tiek pinigų, norime padėti jums sumažinti maisto švaistymą – tai yra paprastas būdas sumažinti išleidžiamas išlaidas, parodydami keletą puikių būdų, kaip panaudoti dalį likusio maisto!

Likusių Kalėdų kalakutienos, vištienos ir kumpio receptai

Nesupraskite manęs neteisingai, man labai patinka sumuštinis su kalakutiena, paprastai apie 22 val. Kalėdų dieną su didele mano pusele. Galutinė Kalėdų sūrio lenta ir stiklinę kažko nuplauti prieš laužą!

Bet jei turite daug kalakutienos likučių, jums patiks šie keli receptai!

Likęs Turkijos karis

Išnaudokite savo likusį kalėdinį kalakuto kepsnį naudodami šį itin lengvą kalakutienos kario receptą, kuris patiks visai šeimai! Šis karis yra pakankamai švelnus vaikams ir gali būti paruoštas greičiau nei per 30 minučių, todėl puikiai tinka Kūčių dienai, kai po sunkaus darbo Kalėdų dieną norite šiek tiek pakelti kojas.

Likęs Turkijos karis patiekiamas baltame dubenyje su baltais ryžiais, brokoliais ir naan duona

Kalakutienos ir kumpio makaronų likučiai

Šis paprastas makaronų receptas sunaudoja tiek kalakuto likučius, tiek kumpio likučius.

Kiekvienais metais aš tai darau Kalėdinis kumpis kokakolojearba vienas iš mano senesnių receptų Lengvas lėtos virimo kalėdinis kumpis.

Taigi dažniausiai turiu šiek tiek kumpio ir kalakutienos, o šis receptas yra puikus būdas derinti abu!

O geriausia tai, kad visa tai kepama viename puode, todėl sutaupysite ir skalbdami!

Šventiniai likučiai TikTok Wrap

Per pastaruosius metus tikriausiai matėte tortilijų įvyniojimą, kuris dabar vadinamas „TikTok Wrap“.

Tai toks protingas būdas sulankstyti įvyniojimą, kad neprarastumėte įdarų! Dangus tiesiogine prasme yra riba, kuo galite užpildyti įvyniojimą, o mes matėme tiek saldžių, tiek pikantiškų įdarų!

Norėjau tai padaryti šventiškai ir koks geresnis būdas panaudoti likučius kitą dieną, nei suvynioti!

Aš užpildžiau savo kalakutiena, kumpiu, brie ir spanguolėmis, bet jūs galite užpildyti juos viskuo, ką turite. Turite jautienos kepsnio likučių? Sumaišykite su mėlynuoju pelėsiniu sūriu ir jūsų skonio receptoriai laukia gerų laikų!

Likusios kalakutienos, spanguolių ir brie pyragas

Tai nėra jūsų įprastas kalakutienos pyragas!!! Šis pyragas toks skanus ir tikrai nesijaučia, kad valgai likusius ingredientus!

Tai ne tik leidžia sunaudoti mėsos likučius, bet ir kalėdinių daržovių likučius, taip pat paskutinius spanguolių padažo smūgius!

Ir tas truputis brie, likęs nuo sūrio lentos? Taip, jūs atspėjote, tai taip pat tinka!

Turkijos, spanguolių ir brie pyragas su sluoksniuotos tešlos viršeliu, papuoštu tešlos žvaigždutėmis mėlyname orkaitei atspariame inde

Likęs keptas vištienos risotto

Nors kalakutiena yra turbūt pati populiariausia mėsa šventiniu laikotarpiu, jei susirenkate tik nedideliu mastu arba norite, kad Kalėdų dienos patiekalas būtų kuo mažesnis, vištiena yra puiki alternatyva.

Jis ne tik daug pigesnis nei kalakutiena, bet ir iškepa daug greičiau, todėl virtuvėje praleidžiama mažiau laiko!

Jei per Kalėdas valgote keptą vištieną, šis itin paprastas rizoto receptas yra puikus būdas sunaudoti likučius!

Jis netgi naudoja skerdeną skaniam sultiniui gaminti! Nulis maisto atliekų geriausiu atveju!

likęs keptas vištienos risotto raudoname orkaitėje atspariame inde, papuoštas tarkuotu sūriu

Kalėdų likučių išsinešimui idėja

Užpildykite šiuos padėklus kalakutienos kepsnio, kumpio, keptų bulvių, daržovių, įdaro likučių ar bet kokių kitų atostogų sezono patiekalų likučių.

Tada uždenkite skardos folija ir padėkliuką galima dėti tiesiai į orkaitę, kad įkaistų.

Jie yra puikus būdas išsiųsti svečius su valgiu kitai dienai arba net surinkti pristatyti svečiams, kurių tą dieną negali būti!

Airfryer Christmas Leftovers Toastie

Atsibodo tie patys seni nuobodūs kalakutienos sumuštiniai?

Mano airfryer skrudinta duona perkels jūsų likusį kalėdinį sumuštinį į kitą lygį!

Tai puikus receptas bokso dienai, kai norite kažko skanaus, bet norite įdėti minimalių pastangų!

O geriausias dalykas yra tai, kad galite išbandyti ką tik Kalėdų proga įsigytą oro gruzdintuvą!

Kalėdų likusių daržovių receptai

Turime keletą fantastiškų likusių receptų, kurie padės jums kuo geriau išnaudoti likusias daržoves, kad per šias Kalėdas niekas nenueitų veltui!

Bubble & Squeak Fritters

Šios burbuliuojančios ir girgždančios trintuvės yra puikus būdas padaryti, kad daržovių likučiai būtų patrauklesni vaikams! Šiek tiek šiuolaikiškesnis tradicinio burbuliukų ir squeak recepto pobūdis. Šie kotletai puikiai tiks priešpiečiams per Bokso dieną su trupučiu creme fraiche arba gražiai pravėsusiu plaktu kiaušiniu!

burbuliuokite ir spirginkite likusias daržovių bulvytes su riekelu creme fraiche ant viršaus ir papuoškite susmulkintu svogūnu

Likę bulvių kumpio ir sūrio bandelės

Jei ieškote kūrybiškų būdų, kaip panaudoti savo likučius, kodėl gi nesuteikus savo likusios bulvių košės gyvybės su šiais skaniais bulvių košės, kumpio, sūrio ir žirnių bandelėmis! Tikrai paprastas receptas, paruošiamas vos per 30 minučių.

Auksinėje lėkštėje patiekiami bulvių košės, kumpio, sūrio ir žirnių bandelės, papuoštos žaliais lapeliais ir kapotais vyšniniais pomidoriukais

Kalėdų salotų likučiai

Greitos ir paprastos Kalėdų likučių salotos su kopūstais, pagamintos iš likusio kalėdinio kalakuto, kumpio ir daržovių.

Šį kalakutienos salotų receptą galite paruošti kartu vos per 10 minučių, todėl puikiai tiks kitą dieną po šventinės vakarienės, kai nesinori daryti per daug!

kalėdinių likučių salotos šventinėje raudonai baltoje lėkštėje su sidabrinių salotų serviravimo šaukštais prie šono

Kitos receptų kolekcijos, kurios jums gali patikti:

30 minučių šeimos vakarienės – Mūsų 30 minučių trukmės šeimyninių vakarienių kolekciją labai lengva paruošti, naudoti lengvai įsigyjamus ingredientus, o makaronų patiekalų, kario, mėsainių ir daugybės kitų – yra kuo patikti visiems!

Geriausi vieno puodo šeimos receptai – „One Pot Wonder“ receptai paprastai būna ne tik greiti, bet ir itin paprasti, naudojant kasdienius ingredientus ir reikalaujant minimalaus paruošimo.

Nuo makaronų receptų iki rizoto, troškinių ir net sriubos – turime 15 geriausių vieno puodo patiekalų, kurie patiks visai šeimai.

20 šeimos patiekalų ruošimo receptų – Nežinau, kaip jūs, bet aš visada galvojau, kad gaminimas porcijomis yra skirtas tik vakarienei, bet iš tikrųjų porcijinis gaminimas puikiai tinka ruošiant pusryčių bandeles ar batonėlius, priešpiečių įdarus ir padažus, taip pat vakarienei.

Peržiūrėkite mūsų 20 skanių ir paprastų šeimos receptų kolekciją, kurią galėsite ruošti įtemptoms dienoms!

IŠ anksto UŽSAKYKITE mano naują knygą ŠEIMOS KURPINĖS KNYGA BE STRŪDŲ išeis sausio 26 d. 100 sveikų paprastų ir greitų receptų, kuriais patiks visa šeima!

Ciara Attwell šeimos kulinarijos knyga be rūpesčių

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *